مالک مستعفی نساجی ناگهان آفتابی شد!

مالک باشگاه نساجی بیانیه داد....

مالک باشگاه نساجی بیانیه داد.

مالک باشگاه نساجی که چندی قبل از ادامه کار در این باشگاه انصراف داده بود بیانیه ای را صادر کرد.

به گزارش مدال و به نقل از باشگاه نساجی، در متن این پیام می خوانیم:

به نام خدای رحمان

این روزها که اخبار ناگوار از وقوع سیل در شهرهای مختلف ایران به‌ویژه استان قهرمان‌پرور مازندران به‌گوش می‌رسد، حقیقتاً دل هر انسانی به‌درد می‌آید اما در میان همه این گرفتاری‌ها و مصائب نباید غافل شویم که با حلول سال نوی ۱۳۹۸ هجری شمسی، شجره ریشه‌دار و پیر باشگاه نساجی مازندران، ۶۰ ساله شده است.

60 بهار است که از میلاد یک باشگاه مردمی و محبوب می‌گذرد. چند میلیون هوادار عاشق، طی این سال‌های طولانی در غم و شادی‌های این تیم شریک بودند، با پیروزی‌های نساجی قهقهه مستانه سر دادند و با شکست‌های تیم‌شان، هیچ‌گاه ناامید نشدند و همین مسلک و مرام، آنها را تا این روزها امتداد داد و امروز نساجی بزرگ پس از سال‌ها در سطح اول فوتبال ایران رخ‌نمایی می‌کند.

هر که را که از فوتبال، اندکی پیشینه‌خاطری باشد، می‌داند باشگاه نساجی چقدر معظم و دوست‌داشتنی است و همین مولفه‌های ارزشمند سبب شد خداوند متعال لطفش را ارزانی داشت و نعمت متولی‌گری این باشگاه به حقیر سپرده شد.

آیا ثواب امر حسنه‌ای بالاتر از این است که دل این خیل عظیم از مردم را شاد و مسرور گردانی؟ و همین توجه و رضای الهی شاید ذخیره قیامت و شفیع سرای غایی‌ام باشد.

اگر خداوند رحمان همچنان سایه نگاه رحمانی خود را بر حقیر مستدام بدارد، به سال‌ها حضور در کنار و خدمت شما مردم عزیز افتخار خواهم کرد و همچنان خدمت‌گذارتان خواهم بود.

نکته‌ای که خدمت مردم عزیز باید عارض شوم، این است که با توجه به فعل و انفعالات و شرایط روز اقتصادی، قدری کار سخت شده اما خدا را شاکریم با توجه به اینکه دست‌مان مقابل هیچ ارگان و نهادی دراز نیست، تا امروز اجازه ندادیم هیچ کم‌وکاستی متوجه حال تیم شود و به لحاظ تعهدات مالی نسبت به بسیاری از تیم‌های دولتی، سربلندتر هستیم.

از مسئولان محترم دولتی استان مازندران و نمایندگان مجلس تقاضا داریم با ارائه ظرفیت‌های خود به کمک باشگاه نساجی بشتابند تا ما همچنان مقابل مردم روسفید بمانیم.

ان شاءالله جشنی به‌مناسبت روز ۹ اردیبهشت (سالروز حضور نساجی مازندران در لیگ برتر) و همچنین میلاد ۶۰ سالگی باشگاه عزیزمان در آینده‌ای نزدیک برپا خواهیم کرد.

به امید پیروزی و سربلندی باشگاه بزرگ و ریشه‌دار نساجی

فرهاد صنیعی‌فر- مالک و رئیس هیئت مدیره باشگاه نساجی مازندران