مالک نساجی: علیه ما بازی کثیفی را به راه انداخته‌اند!

مالک باشگاه نساجی مازندران گفت:‌ هواداران نساجی فریب افراد دلال‌صفت، منفعت‌طلب و دسیسه‌چین در شهر و فضای مجازی را نخورند....

به گزارش مدال، فرهاد صنیعی‌فر در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، از تحویل چک پیش‌قرارداد بازیکنان و اعضای تیم نساجی مازندران خبر داد و گفت: تا فردا شب (سه‌شنبه شب) چک پیش‌قرارداد اعضای تیم به دست‌شان می‌رسد.

وی افزود: جلساتی که بین مالکان باشگاه برگزار می‌شود، هیچ ارتباطی به کادر فنی، بازیکنان و اعضای تیم ندارد و مطمئن باشید این جلسات هیچ خللی به اهداف تیم وارد نمی‌کند، چون هدف هر دو مالک، موفقیت و اعتلای نساجی است.

مالک نساجی مازندران ادامه داد: تا روزی که افتخار خدمت به نساجی و مردم قائمشهر را داریم اجازه نمی‌دهیم دشمنان قسم‌خورده نساجی و دلالان نفوذی در تیم داشته باشند و جو شهر را به‌هم بریزند.

صنیعی‌فر خطاب به هواداران پرشمار نساجی گفت: این همه هزینه شده که تیم موفق باشد، شما باور می‌کنید مالک تیمی که با خون دل خوردن و با حمایت جانانه مردم صعودی تاریخی به لیگ برتر داشته و تا امروز نماینده شایسته‌ای برای مازندران بوده، بخواهد تیمش زمین بخورد؟! هواداران نساجی هوشیار باشند و فریب این افراد دلال‌صفت، منفعت‌طلب و دسیسه‌چین در شهر و فضای مجازی را نخورند، این افراد شناسایی شده و به‌زودی باید در مراجع قضایی پاسخگوی ادعاهای واهی و لجن‌پراکنی خود باشند.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه منافع بعضی‌ها در ایجاد دودستگی و تفرقه است و همین افراد می‌خواهند فضای شهر را علیه مالکان نساجی متشنج کنند، ما فریب این بازی کثیف و تکراری را نمی‌خوریم چون هدف تأمین و تضمین آینده نساجی است و هواداران هم مطمئن باشند در نهایت بهترین تصمیم به نفع نساجی گرفته خواهد شد.

مالک باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: حرف‌های زیادی دارم که در آینده‌ای نزدیک ناگفته‌هایم را با مردم عزیز و هواداران نساجی درمیان خواهم گذاشت.

بیشتر بخوانید:

پرونده برخی مدیران فوتبال در مسیر دستگاه قضایی

 

تگ ها


اخبار نساجی باشگاه نساجی نساجی قائمشهر نساجی فرهاد صنیعی فر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال