رونمایی مالک پدیده از عملیات جذب یک پرسپولیسی

فرهاد حمیداوی مالک باشگاه پدیده شهر خودرو مشهد از حضور سروش رفیعی در این باشگاه اعلام رضایت کرد و انتقال او را مهم برشمرد....

به گزارش مدال، فرهاد حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو خراسان درخصوص جذب سروش رفیعی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران اظهار داشت: فکر می کنم مذاکراتمان با سروش رفیعی ۲ هفته طول کشید، اما به جز پیشنهاد باشگاه ما، سروش ۳ پیشنهاد دیگر نیز داشت. یک پیشنهاد داخلی و ۲ پیشنهاد خارجی، خدا را شاکریم که در نهایت به نتیجه رسیدیم.

او درباره اهداف تیم فوتبال شهرخودرو در فصل جدید لیگ برتر گفت: تیم ما سال گذشته، فصل خوبی را تجربه کرد و توانستیم یک اتفاق بزرگ را در سطح فوتبال خراسان برای اولین بار رقم بزنیم. ما به لطف امام رضا (ع) آسیایی شدیم به همین خاطر امسال تیم مان را قوی‌تر و منسجم‌تر بسته ایم تا بتوانیم نماینده خوبی برای کشورمان در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشیم و با نتایج خوب مان در لیگ و جام حذفی بتوانیم اتفاقات بزرگ تری را برای خراسان رقم بزنیم.

حمیداوی درباره برنامه‌های آتی باشگاه درآینده و جذب بازیکن جدید خاطر نشان کرد: همه بازیکنانی که مورد نظر گل‌محمدی و کادر فنی بود، جذب کردیم و فکر می‌کنم یک بازیکن دیگر هم به ما اضافه می‌شود که البته این بازیکن داخلی نیست و از خارج از کشور به تیم مان اضافه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

مربی پدیده خطاب به رحمتی و سروش: اینجا استقلال و پرسپولیس نیست

تگ ها


شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال