مالک پدیده: چند «بمب» در راه است

حمیداوی مالک باشگاه پدیده از جذب چند بازیکن لیگ برتری طی روزهای آینده خبر داد....

مالک باشگاه پدیده خبرهای مهمی را داد.

به گزارش مدال، فرهاد حمیداوی درباره شرایط تیم شهرخودرو گفت: خداراشکر اوضاع تیم روبراه است و شرایط به خوبی پیش می رود. سعی کردیم حدود  70 درصد از تیم فصل قبل را حفظ کنیم و بدین ترتیب با همان شاکله فصل پیش در بازی های حضور خواهیم رفت.

مالک شهرخودرو درباره بازیکنانی که از این تیم جدا شدند گفت: درباره بازیکنان جدا شده از پدیده هم باید بگویم هر بازیکنی که می بینید از تیم ما جدا شده است قطعا بازیکن مازاد تیم محسوب می شده و در لیست گل محمدی هم حضور نداشته که ما با آنها تمدید کنیم و به همین دلیل راهی برای ماندن در تیم نداشتند.

او درباره سفر خود به برزیل گفت: هدف من از سفر به برزیل به جذب بازیکنان جدید بر می گردد. ما آنجا با توجه به هماهنگی هایی که انجام دادیم می خواهیم در صورت لزوم با یافتن بازیکنی که به کار تیم بیاید آن را به مجموعه خود اضافه کنیم.

حمیداوی درباره بازیکنانی که در روزهای آینده به تیم خواهند پیوست گفت: طبیعی است که در حال حاضر نمی توانیم نام های مورد نظرمان را بیان کنیم اما در حال حاضر با یکی از بهترین مهاجمان فوتبال ایران در حال مذاکره هستیم. علاوه بر آن، یک مدافع راست هم از نیم فصل مد نظر گل محمدی قرار داشت که با او هم در حال مذاکره هستیم. در کل باید بگویم در سه، چهار روز آینده چند بازیکن لیگ برتری به جمع خود اضافه می کنیم که قطعا در میان آنها بمب هم دیده می شود!

اخبار مرتبط:

ستاره پدیده: رحمتی به ما کمک می‌کند

رحمتی_ پدیده؛ تمام شده بدانید/جدایی کاپیتان از استقلال

تگ ها


فرهاد حمیداوی نقل و انتقالات نقل و انتقالات پدیده یحیی گل محمدی شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال