ماموریت غیرممکن اِمِری؛ ۳ امتیاز قطعی برای بارسا؟

سرمربی حریف امشب بارسلونا کسی است که بارسلونا معمولا از رویارویی برابر آن خاطرات خوبی دارد....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، بارسلونا در یکی از حساس ترین بازی های مقطع پایانی فصل خود برابر ویارئال قرار خواهد گرفت. هفت بازی دیگر برای آبی اناری ها باقیمانده و اگر در همه پیروز شوند، قطعا فاتح لالیگا خواهد شد تا فصل را با یک دبل غیرمنتظره به اتمام برسانند.

سرمربی حریف امشب بارسا اونای امری است. مربی ای که بارسا اغلب از تقابل با تیم های او خاطرات خوشی دارد. چه زمانی که امری هدایت آلمریا را برعهده داشت و چه بعدها که روی نیمکت والنسیا، سویا، اسپارتاک مسکو، پی اس جی و ویارئال نشست.

بدون شک بهترین خاطره بارسا مربوط به بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۷ در نوکمپ است که توانست با پیروزی ۶-۱ بر پی اس جی انتقام شکست ۴-۰ بازی رفت را بگیرد و راهی یک چهارم نهایی شود.

در بازی رفت بارسا و ویارئال در هفته نخست لالیگا نیز برتری ۴-۰ برای کاتالان ها به ثبت رسید. 

حاصل کار اونای امری برابر بارسا تنها دو پیروزی(۴-۰ با پی اس جی و ۲-۱ با سویا)، شش تساوی و ۱۸ شکست بوده است؛ تیم های او به بارسا ۳۰ گل زده اند و ۶۸ گل دریافت کرده اند.

امری فصل ۱۶-۲۰۱۵ در نیمه نهایی کوپا دل ری بازی برگشت را به بارسا باخت ولی همان فصل سویا را قهرمان لیگ اروپا کرد. در بازی رفت سویا توانسته بود بارسا را شکست دهد. او تابستان ۲۰۱۵ نیز سوپرکاپ اروپا را به بارسا باخت.

تگ ها


فوتبال جهان آرسنال بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال