ماموریت فوق سری طاهری برای تمدید با برانکو

در حالی که اخبار متفاوتی از تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد اما اخبار موثق حاکی است که تنها کسی که از شرایط تمدید قرارداد باخبر است شخص مدیرعامل است ......

در حالی که اخبار متفاوتی از تمدید قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد اما اخبار موثق حاکی است که تنها کسی که از شرایط تمدید قرارداد باخبر است شخص مدیرعامل است.

این روزها اخبار متفاوتی درباره ادامه همکاری برانکوایوانکوویچ و باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد. این درحالی است که گفته می شود که برانکو ایوانکوویچ دو پیشنهاد جدی و خوب از تیم های خارج از ایران دارد و شرایط و محرومیت های پرسپولیس او را برای ادامه همکاری مردد کرده است.
اما اخبار موثق حاکی از آن است که اخباری که پیرامون تمدید و یا عدم تمدید قرارداد برانکو به گوش می رسد رسمیت و سندیت ندارد چرا که تنها کسی که از مراحل تمدید قرارداد باخبر است علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه است و او نیز هنوز هیچ اطلاعی از مراحل مذاکره با برانکو در اختیار کسی قرار نداده است.
با این وصف به نظر می رسد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ماموریت فوق سری را برای تمدید با سرمربی کروات تیمش آغاز کرده است و آنچه به نظر می رسد این است که با وجود گزینه ها و پیشنهادها برانکو هنوز گزینه اصلی پرسپولیس برای فصل بعدی است.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال