ماموریت ویژه مدیریت استقلال بعد از فینال حذفی

مدیریت باشگاه استقلال بلافاصله بعد از فینال حذفی باید برای تمدید قرارداد بازیکنان اقدام کند....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در شرایطی فرداشب فینال جام حذفی را به پایان می‌رساند که اعضای این تیم زمان زیادی برای استراحت ندارند و باید بعد از چند روز تعطیلی سریعا کارشان را برای دیدار با فولاد خوزستان در فینال جام حذفی از سر بگیرند.


از سوی دیگر بعد از فینال حذفی مدیریت باشگاه استقلال نقش پررنگی در حفظ تیم کنونی خواهد داشت. فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در مصاحبه‌های قبلی خود بارها از مدیریت خواسته سریعا برای تمدید قرارداد نفراتش اقدام کنند اما تا این لحظه هیچ اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است.


این در شرایطی است که لیست استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا باید حدود ۱۰ روز دیگر به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود تا ابی ها روز ۲۲ شهریورماه مقابل الهلال عربستان قرار بگیرند.


از جمع بازیکنان کنونی استقلال سیدحسین حسینی، سیاوش یزدانی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، آرش رضاوند، داریوش شجاعیان ، ارسلان مطهری و محمد نادری ۸ بازیکنی هستند که قراردادشان تمام می شود. همچنین قرارداد برخی بازیکنان جوان استقلال نیز روبه پایان است.


از این رو احمد مددی و سایر مدیران باشگاه بلافاصله بعد از پایان جام حذفی باید مذاکره با نفرات مورد نظر مجیدی را آغاز کنند تا بتوانند قرارداد این نفرات را تمدید کرده وتیم را با آمادگی بالا راهی لیگ قهرمانان آسیا کنند.


تمدید نشدن قرارداد بازیکنان اصلی ترین دغدغه فرهاد مجیدی و کادرفنی برای دیدار با الهلال عربستان است. در شرایطی که نماینده سعودی بازیکنان گرانقیمتی را به خدمت گرفته استقلالی‌ها هنوز قرارداد بازیکنان کنونی را تمدید نکرده اند واین مساله ممکن است در آینده به یک چالش بزرگ برای باشگاه ابی پوش پایتخت تبدیل شود.

تگ ها


استقلال تهران