۲ ماموریت کلیدی سوارز برای انتقال به یوونتوس

لوئیس سوارز این روزها همزمان در حال مذاکره برای فسخ قراردادش با بارسلونا و نیز پیوستن به یوونتوس است....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از مارکا، روز گذشته بود که رسانه های کاتالونیا خبر از آزمون زبان ایتالیایی لوئیس سوارز در کنسولگری ایتالیا در شهر بارسلونا دادند. موفقیت در این آزمون برای گرفتن شهروندی ایتالیا اهمیت بالایی دارد و یوونتوس که به شدت خواهان ستاره اروگوئه ای است، دوست دارد او را به عنوان یک بازیکن اروپایی در اختیار داشته باشد.

سوارز به واسطه همسرش که گذرنامه ایتالیایی دارد، در بارسا به عنوان یک بازیکن اروپایی به میدان می رفت ولی برای بازی در سری آ او باید آزمون زبان را با موفقیت پشت سر بگذارد.

سوارز امروز همچنین مذاکراتی کلیدی با بارسا را نیز در پیش دارد. او خواستار دریافت ۱۴ میلیون یورو دستمزد سال بعد خود است تا با بارسا فسخ کرده و مسیر برای انتقالش به یووه هموار شود ولی باشگاه کاتالان هنوز حاضر به پرداخت این رقم نیست.

مهاجم ۳۳ ساله بارسا در صورت گرفتن مجوز فسخ با بارسا مذاکرات نهایی با یوونتوس را شروع خواهد کرد. توافق نهایی شده و او پذیرفته است که قراردادی سه ساله با دستمزد ۱۰ میلیون یورو امضا کند اما هنوز برخی جزئیات باقیمانده که به نظر نمی رسد مشکلی در راه انتقال او ایجاد کنند.

تگ ها


لوئیس سوارز یوونتوس بارسلونا