مامیچ: در سخت ترین گروه لیگ قهرمانان قرار داریم

سرمربی کروات تیم فوتبال العین امارات پس از قرعهکشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و هم گروهی با استقلال، الهلال عربستان و الدحیل قطر گفت: در سختترین گروه ممکن قرار گرفتهایم ......

سرمربی کروات تیم فوتبال العین امارات پس از قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و هم گروهی با استقلال، الهلال عربستان و الدحیل قطر گفت: در سخت‌ترین گروه ممکن قرار گرفته‌ایم.

به گزارش مدال، زوران مامیچ سرمربی العین گفت: هم گروهی با این 3 تیم قدرتمند نشان می‌دهد که این سخت‌ترین گروه ممکن است، هرچند فکر می‌کنم برای صحبت کردن در مورد لیگ قهرمانان آسیا هنوز خیلی زود است و فاصله زمانی زیادی تا این مسابقات داریم. بهتر است فعلا روی مسابقات داخلی فکر کنیم و تمرکزمان را از دست ندهیم.

سلطان راشد مدیر ورزشی باشگاه العین نیز در این خصوص گفت: با توجه به نتیجه قرعه‌کشی مشخص است تیم ما در گروه بسیار سختی قرار گرفته و العین به حمایت ویژه برای تقویت خودش نیاز دارد. نمایندگان فوتبال امارات در این فصل به تکرار موفقیت‌های گذشته فکر می‌کنند و ما باید برای رسیدن به قهرمانی تلاش کنیم. امیدوارم از باشگاه ما به خوبی حمایت شود و بتوانیم با قدرت در این رقابت‌ها حاضر شویم.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال