مامیچ ماندگار شد

روزنامه الشرق الاوسط عربستان در گزارشی پیرامون آخرین وضعیت نیمکت باشگاه الهلال نوشت: رئیس باشگاه می‌خواهد یک فرصت دیگر به مربی کروات بدهد تا نتایج اخیر را جبران کند....

روزنامه الشرق الاوسط عربستان در گزارشی پیرامون آخرین وضعیت نیمکت باشگاه الهلال نوشت: رئیس باشگاه می‌خواهد یک فرصت دیگر به مربی کروات بدهد تا نتایج اخیر را جبران کند.

به گزارش مدال،روزنامه الشرق الاوسط عربستان نوشت:با وجود نارضایتی و خشم هواداران الهلال باشگاه الهلال فعلا تغییری در کادر فنی ایجاد نمی‌کند و محمد بن فیصل رئیس باشگاه تصمیم گرفته یک فرصت دیگر به زوران بدهد تا وضعیت فنی تیم را اصلاح کند.

با این وجود منابع نزدیک به الشرق الاوسط از مطرح شدن نام برخی از مربیان به عنوان گزینه رزرو در صورت برکناری مامیچ خبر داده‌اند. بر این اساس در صورت استمرار ناکامی الهلال پابلو گویدی مربی سابق الاهلی جانشین مربی کروات خواهد شد.

الهلال در ادامه رقابت‌های لیگ عربستان روز جمعه برابر الاهلی قرار می‌گیرد که ناکامی برابر این تیم پس از شکست مقابل استقلال ایران و همچنین از دست دادن صدر جدول در بازی رو در رو مقابل النصر منجر به برکناری زوران مامیچ خواهد شد.