مانع بزرگ انتقال آزمون به لیون چیست؟

المپیک لیون برای جذب سردار آزمون با زنیت سن پترزبورگ به توافق رسیده اما این اتفاق تنها در صورتی رخ خواهد داد که باشگاه روسی بتواند در این مدت کوتاه جانشینی برای او پیدا کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آزمون اولویت اول پیتر بوش در خط حمله در طول یک ماه اخیر بوده اما لیون کمی دیر برای جذب او اقدام کرده است. مربی هلندی قطعا خواهان حضور مهاجم زنیت سن پترزبورگ در تیمش در فصل پیش روست و در روزهای گذشته به طور مداوم با این بازیکن در تماس بوده تا او را برای پیوستن به لیون در تابستان سال جاری متقاعد کند. اکیپ روز شنبه خبر داده بود که بازیکن تیم ملی ایران که قراردادش در ژوئن ۲۰۲۲ به پایان می‌رسد در نهایت با لیون به توافق رسید و این باشگاه نیز با ارائه پیشنهاد ۱۵ میلیون یورویی موافقت زنیت را نیز به دست آورد. 


اما شرایط بسیار پیچیده شده است چرا که مذاکرات جدی این هفته آغاز شد که در فاصله زمانی کمی پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات است و زنیت یک شرط برای انجام این انتقال تعیین کرده است: آنها می‌خواهند پیش از فروش مهاجم خود، جانشینی برای او پیدا کنند. باشگاه روسی چند گزینه را مدنظر دارد که جدی‌ترین آنها کارلوس وینیسیوس از بنفیکاست اما مذاکرات در حالی هنوز به نتیجه نرسیده که تنها ۴۸ ساعت تا پایان پنجره نقل و انتقالات فرصت باقی است. زنیت به لیون هشدار داده که اگر موفق به جذب بازیکنی نشود، آزمون را حفظ خواهد کرد. 


باشگاه روسی لزوما نیازی به پول ندارد، بلکه به یک گلزن نیاز دارد و حاضر است ریسک از دست دادن بازیکن ۲۶ ساله ایرانی به عنوان بازیکن آزاد در تابستان ۲۰۲۲ را بپذیرد.

منبع : اکیپ

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال جهان سردار آزمون فوتبال