مانع بزرگ برانکو برای بازگشت به ایران

برای حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی فوتبال ایران مانع بزرگی وجود دارد....

مانع بزرگ برانکو برای بازگشت به ایران

به گزارش مدال،مطرح شدن نام برانکو سرمربی سابق تیم ملی و پرسپولیس برای جایگزینی ویلموتس همانطور که پیش بینی می شد با هیچ تکذیبی از سوی ایوانکوویچ و همین طور مسئولان فدراسیون مواجه نشد تا این مربی خارجی، اما نام آشنا در ایران جدی ترین گزینه برای جلوس بر نیمکت تیم ملی باشد.

در این میان نشست برانکو با محمدرضا صادق سفیر ایران در کرواسی مهم ترین دلیل تائید ادامه مذاکرات فدراسیون با برانکو است که از همان ابتدا نیز چنین گمانه زنی شد که این نشست بی ارتباط به مذاکرات غیر مستقیم با برانکو نبوده است.

اما برای بازگشت برانکو به فوتبال ایران و به ویژه پرسپولیس مانع بزرگی وجود دارد.یکی از اصلی ترین موانع برای بازگشت احتمالی برانکو به ایران، مبالغ هنگفت بدهی‌های مالیاتی وی می‌باشد. مالیاتی که بر عهده باشگاه پرسپولیس است و مبالغ آن روی هم انباشته شده است. 

در صورت جدی شدن این بحث، یکی از مباحثی که وزارت ورزش باید در حل آن بکوشد، معضل مالیاتی برانکو است. در صورت حل نشدن ریشه ای این مشکل، بعید است برانکو خودش را درگیر مشکلات جانبی ناشی از حضور در کشوری نماید که مبلغ هنگفتی بابت مالیات بدهکاری دارد.

جالب اینجاست که همین امروز نیز محمدحسن انصاری فرد در جلسه مشترک مالی و مالیاتی،پیگیر مالیات‌های سنواتی شد و در روند بدهی‌ها و فرایند رسیدگی مالیات‌های سنواتی قرار گرفت.حال باید دید این اتفاق برای حل مشکلات مالیاتی برانکو در ادامه مبحث بازگشت احتمالی او به پرسپولیس است یا او از سوی وزارت مامور شده تا با رفع و رجوع این موضوع به روند حل مشکل مالیاتی برانکو برای حضور در تیم ملی کمک کند.

بیشتربخوانید:

بدشانس مثل کالدرون

تگ ها


مانع بزرگ برای بازگشت برانکو به ایران بدهی مالیاتی برانکو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال