مانه: گواردیولا باهوش است که مرا متهم می‌کند

سادیو مانه به اتهاماتی که پپ گواردیولا علیه او مطرح کرده بود، واکنش نشان داده است...

سادیو مانه به اتهاماتی که پپ گواردیولا علیه او مطرح کرده بود، واکنش نشان داده است

به گزارش مدال، چند روز پیش بود که پپ گواردیولا در نشستی خبری سادیو مانه را بازیکنی فریبکار درون محوطه جریمه متهم کرد و گفت که او با تمارض و شیرجه زدن، اغلب داوران را فریب داده و به سود لیورپول پنالتی می‌گیرد.

اظهارنظری که با واکنش یورگن کلوپ روبرو شد و البته کمی بعد گواردیولا مجبور شد حرف هایش را تعدیل کند. در آستانه بازی حساس لیورپول و سیتی بسیاری معتقدند که هدف گواردیولا ایجاد تنش در اردوی لیورپول بوده است.

سادیو مانه ستاره سنگالی لیورپول در رابطه با اتهام پپ گواردیولا گفت:

"اگر بتوانم پنالتی بگیرم، قطعا یک بار دیگر خودم را درون محوطه جریمه پرت خواهم کرد. اگر شیرجه زدن، یک پنالتی برای تیمم به همراه داشته باشد، چرا این کار را انجام ندهم؟ البته اگر بخواهم جدی باشم، باید بگویم همانطور که یورگن کلوپ گفت، من اصلا اهل تمارض و شیرجه زدن درون محوطه جریمه نیستم. گواردیولا بسیار باهوش است و هدفش از این حرف ها به دلیل نزدیک بودن بازی لیورپول و سیتی است و او قصد دارد داور را تحت تاثیر قرار دهد. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که آماده این بازی هستم و همه توانم را برای موفقیت تیمم خواهم گذاشت."

مانه در مورد برخوردش با بازیکن استون ویلا و اعلام پنالتی به سود لیورپول گفت:

"قطعا برخوردی بین ما رخ داد و از این مطمئن هستم. شاید پنالتی بود شاید هم نه. اگر اعلام پنالتی شد، یعنی قطعا پنالتی بوده؛ در غیر این صورت داور به من کارت زرد نشان می داد. بارها در فوتبال شاهدش بوده ایم که پرت شدن یک بازیکن را پنالتی گرفته اند و برعکس ممکن است داور تمارض تشخیص دهد. من هیچ مشکلی با تصمیم داوران ندارم. باید بگویم که شکل بازی خودم را نیز هرگز تغییر نخواهم داد. بازی یکشنبه برابر سیتی برای ما بسیار مهم است و باید تحت هر شرایطی در آن پیروز شویم."

اخبار مرتبط:

عجیب اما واقعی: لیورپول باید در یک روز دو بازی انجام دهد!

تگ ها


ستاره سنگالی پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی فوتبال جهان سادیو مانه منچستر سیتی لیورپول لیورپول-منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال