مانوئل نویر: بازی در ومبلی به سود آلمان است

مانوئل نویر، کاپیتان تیم ملی آلمان مدعی شد بازی کردن در مقابل سبک دفاعی مجارستان دشوار بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان امشب علیرغم تساوی ۲-۲ برابر مجارستان در مونیخ، جواز صعود به دور بعدی را کسب کرده و به عنوان تیم دوم از گروه خود صعود کرد. مانوئل نویر، دروازه بان باتجربه ژرمن ها در پایان این دیدار مدعی شد دیدار مرحله بعدی با انگلیس مسابقه ای متفاوت بوده و آلمان به دنبال صعود به مراحل بالاتر در این تورنمنت است.

مانوئل نویر گفت: "در پایان بازی دقایقی بسیار هیجان انگیز را سپری کردیم و استرس داشتیم. ما علیرغم کسب این تساوی شرایط خوبی پیدا کرده و موفق شدیم به عنوان تیم دوم به مرحله حذفی این مسابقات صعود کنیم. بازی کردن در مقابل تیمی مانند مجارستان آنهم وقتی که عقب می افتید بسیار دشوار می شود. ما دیدارهای مجارستان مقابل پرتغال و فرانسه را دیده و می دانستیم که آنها چگونه و با پنج نفر دفاع می کنند. آنها با این عملکرد دفاعی می خواستن جلوی هر گونه اقدامی را از سمت ما بگیرند.

در مرحله بعد و در مقابل تیم ملی انگلیس یک بازی کاملا متفاوت پیش روی آلمان است. رخ دادن هر اتفاقی ممکن خواهد بود و ما می خواهیم به ماجراجویی های خود در رقابت های یورو ۲۰۲۰ ادامه دهیم و استادیوم ومبلی محل مناسبی برای بازی کردن تیم ملی آلمان است."

تگ ها


تیم ملی آلمان مانوئل نویر