مانوئل نویر: در فینال اروپا مثل فینال ۲۰۱۴ بودم

مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ در مورد درخشش در فینال لیگ قهرمانان صحبت کرد....


به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در شرایطی در دیدار فینال فصل قبل با یک گل موفق به کسب پیروزی شد که مانوئل نویر در این مسابقه نیز عملکرد درخشانی داشت و در چند موقعیت مقابل ستاره های پاری سن ژرمن ایستادگی کرد. این دومین قهرمانی مانوئل نویر در لیگ قهرمانان بود و حالا کاپیتان بایرن مونیخ به مقایسه این دو موفقیت بزرگ پرداخته است.

مانوئل نویر گفت: "در دیدار فینال لیگ قهرمانان این فصل مانند فینال جام جهانی ۲۰۱۴ ظاهر شدم و عکس العمل هایی که در این بازی برابر موقعیت های بازیکنانی چون نیمار و کیلیان امباپه انجام دادم، بی تردید مثل فینال ۲۰۱۴ برایم خاص و ویژه بود. وقتی داور سوت پایان بازی را می زند، فشاری که در جریان مسابقه وجود دارد تمام می شود و شما در آن لحظه است که واقعا باور می کنید موفق به انجام چنین کاری شده اید.

بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان در سال ۲۰۱۳ واقعا دلتنگ کسب موفقیت در این تورنمنت شده بودیم و به همین دلیل قهرمانی در این فصل بی شک از اهمیت خاصی برای ما برخوردار بود. البته این بار به علت عدم حضور هواداران در استادیوم شرایط متفاوت بوده و این قهرمانی مانند موفقیت سال ۲۰۱۳ نبود. البته من این بار نیز مانند آن فصل تکه ای از تور دروازه را به عنوان یادگاری برای خودم برداشتم."

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن بایرن مونیخ مانوئل نویر