مانوئل نویر: شانسی دروازه بایرن را نجات دادم!

مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ این تیم را از بایرن فاتح سه گانه سال ۲۰۱۳ هم بهتر می داند....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ امشب با برتری ۰-۳ مقابل لیون حریف پاری سن ژرمن در فینال لیگ قهرمانان خواهد شد. مانوئل نویر که در بازی امشب در یکی دو صحنه دروازه تیمش را نجات داد، به تمجید از کیفیت لیون پرداخته و تاکید کرد بایرن مونیخ به هر قیمتی به دنبال پیروزی در بازی فینال خواهد بود.

مانوئل نویر گفت: "در دقایق ابتدایی بازی شرایط سختی را سپری کردیم و لیون موفق شد مشکلات فراوانی برای ما ایجاد کند. مشخص بود لیون به صورت اتفاقی به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان نرسیده و این تیم به دفعات شرایط را برای ما سخت کرد. اما بایرن تیم فوق العاده است و کیفیت ما از سال ۲۰۱۳ هم بالاتر شده است.

بازی کردن مقابل ترکیب لیون پیچیده بود و زمانیکه ما با دو گل از حریف پیش افتاده بودیم من در مقابل تک به تک آکامبی موفق شده و تیمم را نجات دادم، زیرا اگر لیون به گل می رسید کار دشوار می شد، اما اعتراف می کنم که در این صحنه خوش شانس بودم. در بازی فینال برابر پاری سن ژرمن با تمام وجود بازی خواهیم کرد و ما خوشحالیم که در این فینال بازی می کنیم و شرایط برای هواداران مقابل تلویزیون نیز فوق العاده خواهد بود. ما می خواهیم در بازی فینال به هر قیمتی برنده شویم."

تگ ها


بایرن مونیخ مانوئل نویر