مانوئل نویر: شش جام در یک سال فوق العاده است

مانوئل نویر، کاپیتان بایرن مونیخ مدعی شد این تیم بی صبرانه منتظر دیدار نهایی مقابل تایگرز است....

به گزارش "ورزش سه"، پیروزی در دیدار فردا شب در فینال جام باشگاه های جهان به منزله ششمین جام بایرن مونیخ در یک سال اخیر و تاریخ سازی شاگردان هانسی فلیک خواهد بود. مانوئل نویر، کاپیتان آلمانی این باشگاه در نشست خبری قبل از این مسابقه حضور یافته و اذعان داشت همه بازیکنان بایرن مونیخ در رسیدن به این هدف نقش آفرینی کرده اند.

مانوئل نویر گفت: "همه ما با تمام وجود منتظر آغاز دیدار فینال مقابل تیم تایگرز هستیم. هر بازیکنی که بوده سهم زیادی در رسیدن به این فینال ایفا کرده است. شش عنوان در سال یک رکورد فوق العاده محسوب می شود، البته کادر مربیگری نیز سهمی بزرگ در رسیدن به این دستاورد داشته است.

تایگرز شایسته رسیدن به دیدار فینال بود و آنها عملکرد تیمی درخشانی از خود نشان دادند. همه بازیکنان انگیزه زیادی دارند. نقاط قوت تایگرز را باید وینگرهای این تیم دانست و جیناک نیز یک مهاجم خطرناک است که می تواند گل های فراوانی به ثمر برساند. ما باید بازی خودام را ارائه داده و با حداکثر سرعت در زمین حاضر شویم.

همه تیم های حاضر در اینجا انگیزه فوق العاده ای دارند. همه می خواهند در فینال پیروز شوند و هر دو تیم توانایی های خاص خود را دارند. ما می خواهیم توانایی های خود را در زمین ارائه داده، پاس های سریع ارسال کرده و در نیمه زمین حریف موفق به توپربایی شویم.

درخشش اخیر جمال موسیالا؟ روند پیشرفت او مثبت بوده و او در چند سال آینده پتانسیل زیادی از خود ارائه خواهد داد. اما این جمال و خانواده اش هستند که باید تصمیم بگیرند این بازیکن در کدام تیم ملی بازی کند. هر تیمی باید از داشتن چنین استعدادی در ترکیب خود خوشحال باشد."

تگ ها


بایرن مونیخ مانوئل نویر