مانوئل نویر و تاریخ سازی در رقابت‌های بوندسلیگا

مانوئل نویر در بازی امروز بایرن مونیخ مقابل شالکه موفق به ثبت کلین شیت شد تا یک رکورد ویژه را به نام خود ثبت کرده باشد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و حذف مفتضحانه تیم ملی آلمان از مسابقات، انتقادات زیادی نسبت به بازیکنان مانشافت مطرح شد؛ یکی از افرادی که با بیشترین نقدها دست و پنجه نرم کرد، دروازه بان تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ یعنی مانوئل نویر بود؛ تا جایی که حتی بسیاری معتقد بودند او باید از تیم ملی کنار برود.

با این حال مانوئل نویر در طی این سال ها نشان داده که از چه قدرت روحی بالایی برخوردار است و خیلی زود توانست دوباره توانایی های شگفت انگیز خود را به همگان ثابت کند. البته روی کارآمدن هانسی فلیک به عنوان سرمربی بایرن مونیخ نیز نقش بسزایی در این موضوع ایفا کرد.

نویر در فصل جاری نیز همچنان آماده نشان می‌دهد و امروز در جریان پیروزی ۴-۰ بایرن مونیخ برابر شالکه موفق به ثبت کلین شیت شد؛ موضوعی که باعث شد این گلر آلمانی یک رکورد ویژه را به نام خود ثبت کرده باشد چرا که مانوئل نویر با ثبت ۱۹۷ کلین شیت و عبور از رکورد اولیور کان، به تنهایی رکورددار بیشترین کلین شیت در تاریخ بوندسیگا شد.

تگ ها


بایرن مونیخ اولیور کان مانوئل نویر