مانوئل نویر: چیزی از اتلتیکومادرید نمی دانیم

مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ انتظار دیداری تماشایی را در مقابل اتلتیکومادرید دارد....

به گزارش "ورزش سه"، همین چند هفته قبل بود که بایرن مونیخ با ارائه نمایشی فوق العاده و با اقتدار موفق به فتح لیگ قهرمانان در فرمتی متفاوت در لیسبون شد. حالا آنها آخر این هفته در شروع فصل جدید این رقابت ها باید در دیداری دشوار به مصاف اتلتیکومادرید بروند و مانوئل نویر مدعی شد همیشه در اولین مسابقه شرایط حریفان مشخص نبوده است.

مانوئل نویر گفت: "در مقابل بیله فلد نمایش خوبی ارائه دادیم، شرایط زمین مساعد بود و باید از مسئولان ورزشگاه به این دلیل تشکر کرد. ما نیاز داشتیم در مقابل حریف به خوبی دفاع کرده و قادر به گلزنی نیز باشیم. متاسفانه ما یک گل دریافت کردیم، اما با این وجود چهار گل نیز به ثمر رساندیم که این گویای خط حمله قدرتمند بایرن مونیخ است.

دیدار چهارشنبه شب مقابل اتلتیکومادرید؟ این اولین بازی ما در مرحله گروهی لیگ قهرمانان است، بنابراین شما هرگز نمی دانید که حریفان در چه شرایطی قرار دارند. اتلتیکومادرید تیمی قدرتمند و با توان فیزیکی بالا محسوب می شود و آنها فصل گذشته در مرحله حذفی عملکرد خوبی ارائه دادند. همه اهالی فوتبال بازیکنان دو تیم را می شناسند، بنابراین ما می توانیم منتظر یک شب فوق العاده فوتبالی در چهارشنبه شب باشیم."

تگ ها


بایرن مونیخ مانوئل نویر