مانوئل پیگیرینی سرمربی فصل آینده سویا خواهد بود؟

پیگرینی مایل است پیش از هدایت یک تیم ملی، پروژهای اروپایی را رهبری کند ......

پیگرینی مایل است پیش از هدایت یک تیم ملی، پروژه‌ای اروپایی را رهبری کند.

مانوئل پیگرینی، سرمربی شیلیایی هبی فرچون چین شاید فصل آینده را در سویا مربی‌گری کند.

پیگیرینی 65 ساله که دوران موفقی را در ویارئال، مالاگا و منچسترسیتی تجربه کرد و اکنون در هبی فرچون چین فعالیت می‌کند شاید بازگشت دوباره‌ای به لالیگا داشته باشد. به گزارش مارکا، سویا قصد دارد در تابستان تغییرات عمده‌ای در پروژه‌های ورزشی‌اش ایجاد کند و در اولین گام، اسکار آریاس را از پست مدیریت ورزشی باشگاه کنار گذاشته است. گفته می‌شود آنتونیو کوردون جایگزین آریاس خواهد شد.

در حالی که طرفین هنوز به توافقی جامع برای امضای قرارداد نرسیده، اند، کوردون کارش را برای فصل آینده شروع کرده و در اولین گام به دنبال سرمربی است. چند روز پیش اعلام شد که پابلو ماشین، سرمربی جوان خیرونا یکی از این گزینه‌هاست و حالا گزینه دیگری هم به لیست اضافه شده و او کسی نیست جز مانوئل پیگیرینی. سرمربی شیلیایی که دو تجربه موفق را در لالیگا داشت، رابطه خوبی با کوردون دارد و بدش نمی‌آید یک پروژه جذاب اروپایی دیگر را هم رهبری کند.

مذاکراتی میان طرفین انجام شده و البته پای چند باشگاه انگلیسی هم در میان است. سویا در حالی به دنبال مربی جدید است که کاپاروش در دو بازی، دو برد کسب کرده و این تیم فاصله‌ای با کسب سهمیه لیگ اروپا ندارد

تگ ها


لالیگا فوتبال