مانچینی: ایتالیا در گروه جذابی قرار گرفت

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، از هم‌گروه شدن تیمش با آلمان و انگلیس در لیگ ملت‌های اروپا استقبال کرد....

به گزارش "ورزش سه"، قرعه‌کشی لیگ ملت‌های اروپا شب گذشته انجام شد و بر این اساس تیم ملی ایتالیا با انگلیس  و آلمان و مجارستان در گروه مرگ قرار گرفت.

آتزوری در این قرعه‌کشی در سید اول قرار داشت، چرا که آنها در لیگ ملت‌های ۲۱-۲۰۲۰ که با قهرمانی فرانسه به پایان رسید، موفق شده بودند مدال برنز را از آن خود کنند.

مانچینی پس از مشخص شدن دیگر تیم‌های این گروه گفت:« این گروه خوبی است و با حضور انگلیس، آلمان و مجارستان بدون شک گروه جذابی خواهد شد. این فقط دیدارهای عادی فوتبال است و رویارویی با رقبای قوی بخشی از شرایط این ورزش است. ما پیش از این در فینال یورو با انگلیس بازی کردیم و حالا دو بازی دشوار پیش رو داریم.»

این مربی ایتالیایی ادامه داد:« رویارویی ایتالیا و آلمان نیز یکی از دیدارهای کلاسیک دنیای فوتبال است و شاید این اولین بار باشد که به عنوان سرمربی برابر آنها قرار خواهم گرفتّ، بنابراین از این بابت بسیار خوشحال هستم. در نهایت چالشی بین مربیان ایتالیایی در مجارستان شکل خواهد گرفت چون آنها در رقابت‌های یورو تحت هدایت روسی عالی بودند.»

اگر ایتالیا بتواند سهمیه حضور در جام جهانی را کسب کند، این مسابقات می‌توانند نقش دیدارهای دوستانه خوبی را  برای آنها ایفا کنند.

مانچینی در این باره اظهار داشت:« ما سعی می‌کنیم قهرمان لیگ ملت‌ها شویم و دوست داریم بار دیگر حداقل در جمع چهار تیم برتر قرار بگیریم، همان کاری که امسال هم انجام دادیم و تا آخر این تورنمنت پیش رفتیم.»

تگ ها


تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی