مانچینی: این برد را به کودکان بیمار ایتالیا تقدیم می‌کنم

روبرتو مانچینی پس از پیروزی مقابل یونان و صعود به یورو ۲۰۲۰، این برد را به کودکان ایتالیایی که در بیمارستان هستند، تقدیم کرد...

روبرتو مانچینی پس از پیروزی مقابل یونان و صعود به یورو ۲۰۲۰، این برد را به کودکان ایتالیایی که در بیمارستان هستند، تقدیم کرد

به گزارش خبرنگار مدال، ایتالیا امشب موفق شد در رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، در خانه یونان را شکست داده و صعود خود را به جام ملت‌های اروپا مسجل کند. روبرتو مانچینی سرمربی آتزوری پس از این پیروزی به خبرنگاران گفت:

"بازیکنانم عالی بازی کردند. از تمام هوادارانی که در المپیکو حضور داشتند، ممنونم. ما نیمه اول خوبی نداشتیم اما هم‌چنان تشویق می‌شدیم. شاید به دلیل اینکه مدتی بود در المپیکو بازی نکرده‌ بودیم، در ابتدا کمی استرس داشتیم اما در ادامه به بازی مسلط شدیم و بازی را بردیم. این پیروزی را به تمام کودکانی ایتالیایی که روی تخت بیمارستان هستند، تقدیم می‌کنم."

این هفتمین پیروزی متوالی ایتالیا در مقدماتی یورو و هشتمین پیروزی متوالی آنها تحت هدایت روبرتو مانچینی بود. او که در صورت پیروزی تیمش در بازی بعدی مقابل لیختن‌اشتاین، با رکورد ویتوریو پوتزو سرمربی افسانه‌ای ایتالیا برابری می‌کند، در این مورد افزود:

"پوتزو نه به خاطر کسب ۹ پیروزی متوالی بلکه به خاطر کسب دو جام جهانی، اسطوره فوتبال ایتالیاست. دیدن المپیکو به این شکل و با حضور هواداران پرشمار، زیبا بود و امیدواریم در تابستان ۲۰۲۰ شرایط بهتری هم برای ایتالیا رقم بخورد."

اخبار مرتبط:

ایتالیا ۲ - ۰ یونان؛ صعود آتزوری به یورو ۲۰۲۰

تگ ها


آتزوری صعود ایتالیا روبرتو مانچینی فوتبال جهان ویتوریو پوتزو رکوردشکنی مانچینی تیم ملی ایتالیا مقدماتی یورو ۲۰۲۰ فوتبال