مانچینی: باید ایتالیای سه سال اخیر باشیم

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا ابراز امیدواری کرد تیمش در مقابل ایرلند شمالی استرس نداشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شرایط صعود مستقیم آتزوری به جام جهانی دشوار شده و این تیم هم امتیاز با سوئیس، تنها به علت تفاضل بهتر در صدر جدول قرار دارد. حتی برتری در خانه ایرلند شمالی هم ممکن است منجر به ادامه صدرنشینی ایتالیا نشود، اما روبرتو مانچینی مدعی شد تیمش نباید دستاوردهای خود را فراموش کند و باید نمایشی مانند سه سال اخیر از خود ارائه دهد.

روبرتو مانچینی به رای اسپورت گفت: "در مقابل سوئیس کمی مضطرب بودیم. البته فشار بیشتری در دیدار ایرلند شمالی وجود خواهد داشت، اما ما باید از درگیر شدن به آن حد اضطراب اجتناب کنیم. بازی کردن در خانه این حریف آسان نخواهد بود، زیرا ایرلند شمالی معمولا در زمین خود خیلی کم اجازه حرکت به بازیکنان حریف را می دهد.

ما باید سریع توپ را به چرخش درآورده و مانند سه سال اخیر مالکیت خود را بالا ببریم. لحظه‌های سختی در این مرحله وجود داشت که ما واقعا به آن‌ عادت نداشتیم. اما بازیکنان تیم ملی ایتالیا نباید دستاوردهایی را که تا به حال به کسب کرده ایم را فراموش کنند.

فرقی نمی‌کند با یک مهاجم ۹ کاذب بازی کنیم یا یک مهاجم مرکزی، زیرا همه چیز معطوف به ذهنیت تیم است. ساندرو تونالی خیلی پیشرفت کرده و ممکن است در ترکیب ثابت قرار بگیرد. همچنین نیکو بارلا نیز از بند مصدومیت رهایی یافته و حالا در شرایط بهتری نسبت به زمانی که مقابل سوئیس بازی کرد، قرار دارد."

تگ ها


تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی فوتبال جهان فوتبال