مانچینی: بلژیک و فرانسه بهترین تیم‌های جهان هستند

در آستانه بازی ایتالیا و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ روبرتو مانچینی، سرمربی ایتالیا، در کنفرانس خبری شرکت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، روبرتو مانچینی معتقد است که بلژیک و فرانسه بهترین تیم های جهان هستند، اما همچنین توضیح داد که چرا شخصا از بازی برابر اتریش بیشتر از مسابقه دیگری هراس داشته است.

ایتالیا در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ فردا از ساعت ۲۳:۳۰ در آلیانز آره‌نا باید به مصاف بلژیک برود. جورجیو کیه‌لینی و الساندرو فلورنزی این هفته به تمرینات گروهی به همراه دیگر بازیکنان آتزوری برگشته اند و مانچینی همه بازیکنانش را برای این مسابقه سرنوشت ساز در اختیار دارد.

سرمربی تیم ملی ایتالیا در نشست خبری پیش از این بازی گفت: "من شک و تردیدهای زیادی ندارم، چند انتخاب باید صورت بگیرد، اما ما ایده های روشن و واضحی داریم. بگذارید منتظر فردا باشیم.

بلژیک خود را برای یک بازی مهم آماده می کند و این برای ما هم صدق می کند. آنها در سه سال گذشته بهترین تیم در رنکینگ فیفا بوده اند."

حضور کوین دی بروین و ادن هازارد در این بازی به دلیل مصدومیت با تردید مواجه است، اما مانچینی امیدوار است که آنها را در زمین ببیند.

مانچینی افزود: "همیشه برای هواداران دیدن بهترین بازیکنان در زمین خوب است، این چیزی است که فوتبال را خاص می کند.

ما با تیمی که در کنار فرانسه بهترین تیم‌ در اروپا است، شاید حتی بهترین تیم در جهان. رو به رو خواهیم شد. آنها در صدر رنکینگ فیفا قرار دارند، اما ما سعی خواهیم کرد تا پیروز شویم.

من به بلژیک احترام می گذارم، اما باید همانطور که بلدیم بازی کنیم، ما از ویژگی ها و توانایی های خود آگاه هستیم."

آتزوری برای شکست ۲-۱ اتریش و صعود به مرحله یک چهارم نهایی نیاز به وقت های اضافی داشت.

مانچینی در این باره اضافه کرد: "ما اتریش را می شناختیم، می دانستیم که آنها می توانند برای ما دردسر درست کنند و می دانستیم که این می تواند سخت ترین بازی ما باشد چرا که اولین مسابقه ما در مرحله حذفی بود.

در صورت پیشرفت هر بازی می تواند شما را قوی تر کند. ما مقابل اتریش اذیت شدیم، اما ۲۶ شوت به سمت دروازه زدیم. بازی سختی بود، اما ما لیاقت پیروزی را داشتیم. هیچ بازی آسانی وجود ندارد، این همان چیزی است که یورو به ما می آموزد. "

تگ ها


تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی یورو ۲۰۲۰