مانچینی: هیچ تیمی در یورو ۲۰۲۰ به سایرین برتری ندارد

روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی ایتالیا معتقد است در مسابقات یورو ۲۰۲۰ هیچ تیمی شانس اول قهرمانی نیست...

به گزارش مدال، به نظر می‌رسد روزهای دشوار فوتبال ایتالیا در حال فراموشی بوده و کسب ده پیروزی متوالی در بازی‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ هواداران آتزوری را نسبت به آینده امیدوار ساخته است. حالا روبرتو مانچینی از دلایل دعوت بازیکنان جوان و البته احتمال حضور ماریو بالوتلی در یورو ۲۰۲۰ سخن گفت.

روبرتو مانچینی گفت: "در این مقطع تیم‌های قدرتمند زیادی در فوتبال اروپا وجود دارند و نام بردن از یک تیم به عنوان بخت اول قهرمانی کار دشواری است. هنوز این تیم ملی ایتالیا را نمی‌توان با تیم‌های بزرگ آتزوری در تاریخ مقایسه کرد، زیرا ما هنوز فاتح هیچ جامی نشده‌ایم و باید دید در ماه ژوئن سال بعد ایتالیا قادر به انجام چه کاری خواهد بود. اما به هر حال من از عملکرد بازیکنانم خوشحال بوده و از اینکه امید به هواداران ایتالیا بازگشته رضایت دارم.

دعوت کردن از نیکولو زانیولو که هیچ تجربه‌ای در رده‌های سنی ایتالیا نداشت اقدامی دیوانه‌وار بود. تونالی، مویس کین، اسکاماکا ... بازیکنان جوانی بودند که ما تصمیم گرفتیم از آنها دعوت کنیم تا با افزایش تجربه این بازیکنان گروه خوب و منجسم را بسازیم. علیرغم قرار گرفتن در سید اول ممکن است با تیم‌هایی چون فرانسه و پرتغال مواجه شویم اما من نگران نیستم و نکته خوشحال‌کننده این است که ما در المپیکو بازی می‌کنیم.

دعوت شدن ماریو بالوتلی برای یورو ۲۰۲۰؟ نمی‌دانم، هنوز شش ماه تا این رقابت‌ها باقی مانده است."

اخبار مرتبط:

عملیات نجات؛ انقلاب مانچینی در ایتالیا

تگ ها


روبرتو مانچینی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی ایتالیا ماریو بالوتلی نیکولو زانیولو فوتبال جهان فوتبال