ماهینی به بازی با استقلال می رسد

نساجی دیشب در حالی پذیرای نفت مسجد سلیمان دراستادیوم شهید وطنی قائمشهر بود که در ترکیب دفاع راست تخصصی نداشت و مجبور به استفاده از زامهران به عنوان بال راست در این پست شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، احسان قهاری مدافع راست جوان نساجی در بازی دوستانه با نیروی زمینی با پارگی رباط مواجه شده و حسین ماهینی هم در بازی با صنعت نفت از ناحیه کمر آسیب دید و با شروع نیمه دوم این دیدار تعویض شد. از اینرو محود فکری در بازی با نفت مسجد سلیمان همانند نیمه دوم دیدار با صنعت نفت مجبور به استفاده از زامهران در این پست شد.

نساجی در بازی پیش رو باید بازی با استقلال را تجربه کند و به نظر می رسد حسین ماهینی با توجه استراحتی که داشته به این بازی می رسد. اینروزها محمود فکری با کمبود بازیکن روی نیمکت نساجی مواجه است و این موضوع در بازی با نفت مسجد سلیمان مشهود بود. علاوه بر احسان قهاری و حسین ماهینی – سید محمد میری هم به دلیل محرومیت در این بازی حضور نداشت و سرمربی نساجی از نوید عاشوری که پلی میکر است در پست هافبک دفاعی استفاده کرد. مهرداد کفشگری دیگر در تمرینات نساجی حضور ندارد و بحیرایی هم که در پست هافبک دفاعی بازی می کند به همراه محمد عباس زاده به دلیل مصدومیت بعید است تا پایان فصل اجازه همراهی تیم را پیدا کنند.

بیشتر بخوانید:

فکری: در حد و اندازه نساجی نبودیم

دربی خودروسازان بدون برنده ماند/ توقف نساجی مقابل نفت مسجد سلیمان

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران حسین ماهینی استقلال نساجی مازندران استقلال-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال