ماه سختی را پشت سر گذاشتم/ توپ بازی را به خانه می‌برم!

مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت روسیه بعد از به ثمر رساندن سه گل برای این تیم در دیدار با اورال، گفت: به تدریج به فرم آمادگی بر می‌گردم....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ در هفته هفدهم لیگ روسیه شب گذشته موفق شد با نتیجه ۵ بر یک تیم اورال را شکست بدهد.

سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم زنیت که حدود یک ماه به دلیل مصدومیت قادر به بازی نبود و به تدریج از نظر بدنی آماده می‌شود، شب گذشته هم در ترکیب اصلی زنیت قرار داشت و توانست برای زنیت سه گل به ثمر برساند.

آزمون با این درخشش، تعداد گل‌های خود را در روسیه به عدد ۹ افزایش داد و به صدر جدول گلزنان این کشور صعود کرد. این مهاجم ایرانی از سایت «چمپیونات» روسیه هم نمره خوب ۸.۵ را دریافت کرد.

آزمون در پایان این مسابقه در گفتگو با سایت باشگاه زنیت اعلام کرد که ماه سختی را به دلیل مصدومیت پشت سر گذاشته است.

وی درباره سه گل و یک پاس گل در بازی با اورال گفت: من فقط کارم را انجام دادم. خدا را شکر امروز همه چیز خوب بود و سعی می‌کنم این روند را ادامه بدهم.

مهاجم ایرانی تیم زنیت در خصوص تدافعی بودن تیم اورال و به ثمر رساندن پنج گل توسط تیم زنیت گفت: سه امتیاز برای ما مهمتر از تعداد گل‌های زده است. امروز دستورات سرمربی را پیاده کردیم و همه چیز طبق برنامه پیش رفت.

آزمون در پاسخ به سئوالی مبنی بر مصدومیتش که باعث شد چند مسابقه را در لیگ روسیه و لیگ قهرمانان اروپا از دست بدهد، تصریح کرد: یک ماه سخت را پشت سر گذاشتم. ساده نبود که مسابقات را از دست بدهم و بازی نکنم. به تدریج آماده می‌شوم و وظیفه یک مهاجم هم گلزنی است. بنابراین تلاش می‌کنم روند امروز را ادامه بدهم.

مهاجم ایرانی تیم زنیت که به عنوان بهترین بازیکن این مسابقه هم انتخاب شده بود در پایان این مصاحبه اعلام کرد که توپ بازی را با خود به خانه می‌برد.

بیشتر بخوانید:

آزمون یک‌شبه آقای گل روسیه شد!

خلاصه بازی زنیت 5 - اورال 1 (هتریک آزمون)

 

 

تگ ها


تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ تیم ملی فوتبال ایران سردار آزمون فوتبال