ماچین: حسرت پنالتی از دست رفته را می‌خورم

سرمربی تیم فوتبال سویا حسرت فرصتی را میخورد که تیمش برای فرار از شکست مقابل بارسلونا در سوپرجام اسپانیا از دست داد ......

سرمربی تیم فوتبال سویا حسرت فرصتی را میخورد که تیمش برای فرار از شکست مقابل بارسلونا در سوپرجام اسپانیا از دست داد ...

سرمربی تیم فوتبال سویا حسرت فرصتی را می‌خورد که تیمش برای فرار از شکست مقابل بارسلونا در سوپرجام اسپانیا از دست داد.
پابلو ماچین سرمربی سویا پس از تماشای شکست 2 بر یک شاگردانش مقابل بارسلونا در سوپرجام اسپانیا، اعتراف کرد که حسرت از دست رفتن پنالتی را می‌خورد که ایسام بن‌یدر در دقیقه 90 بازی به هدر داد. مارک آندره‌تراشتگن، دروازه‌بان بارسلونا در شرایط پنالتی مهاجم حریف را مهار کرد که باز شدن دروازه‌اش کار را به وقت‌هاض اضافه می‌کشاند و شانس بردن مسابقه را برای آندلسی‌ها زنده نگه می‌داشت.
ماچین پس از بازی گفت: حیف شد و واقعاً حسرت آن پنالتی را که از دست دادیم می‌خورم. اگر آن پنالتی را گل کرده بودیم، جریان بازی به سود ما تغییر می‌کرد چون روحیه بیشتری به ما می‌داد. در این مسابقه مشخص بود که ما بازی کامل‌تری ارائه کردیم اما تراشتگن بسیار خوب بود و با مهار پنالتی به ما اجازه گلزنی نداد.
ماچین ادامه داد: کاملاً مشخص است که اتفاقی بیرحمانه برای ما رخ داد اما همیشه باید جنبه مثبت قضیه را داید. ما یک برنامه کاری داشتیم و در اکثر دقایق نشان دادیم که شانس بیشتری برای بردن بازی داریم. بارها و بارها پیش آمده که یک تیم با وجود آنکه خوب بازی می‌‌کند نتیجه لازم را نمی‌گیرد. متأسفانه اتفاقاتی که در این بازی رخ داد به ضرر ما بود.