ماگ ویژه کلوپ در کنفرانس مطبوعاتی (عکس)

یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر وست بروم، باز هم ماگ معروف آقای معمولی را در دست داشت....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول شب گذشته موفق شد در اولدترافورد منچستریونایتد را ۴-۲ شکست دهد و در ادامه روز یکشنبه به مصاف وست بروم خواهد رفت.

یورگن کلوپ امروز در کنفرانس پیش از مسابقه با وست بروم حاضر شد و ضمن صحبت درباره وقایع بازی برابر منچستریونایتد و همچنین مسابقه ای که با وست بروم در پیش دارند، ماگ معروفش که با اشاره به مورینیو که آقای خاص (The Special One) نامیده می شود، روی آن نوشته شده است آقای معمولی (The Normal One) را نیز روی میز داشت و گاهی از آن قهوه می نوشید.

این ماگ معروف مورد توجه هواداران نیز قرار گرفت و لیورپولی ها با شوخی و خنده از کنایه سرمربی خود به ژوزه مورینیو در نخستین کنفرانس مطبوعاتی که به عنوان سرمربی لیورپول برگزار کرد، یاد کردند.

کلوپ نخستین بار از این ماگ در مصاحبه با BBC در سال ۲۰۱۸ استفاده کرد و در آن زمان نیز طرح روی این ماگ به شدت توجه هواداران را به خود جلب کرد.

نوشته روی این ماگ که تصویری از کلاه و عینک کلوپ نیز روی آن نقش بسته، اشاره به اولین مصاحبه این سرمربی آلمانی به عنوان سرمربی لیورپول درسال ۲۰۱۵ دارد که در پاسخ به سوالی در این باره که ژوزه مورینیو خودش را آقای خاص می نامد، گفته بود: "من نمی خواهم خودم را توصیف کنم. من یک آدم کاملا معمولی هستم. من آقای معمولی هستم."

کلوپ پیشتر نیز چند باری در کنفرانس های خود در طول این سال ها با این ماگ مخصوص خود خنده به لب هواداران و خبرنگاران حاضر در کنفرانس مطبوعاتی آورده بود.

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول