مایلی‌کهن: باید سکته دوم را امروز می‌زدم

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: به دلیل ۲۲ روز حضور در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس من را ممنوع المعامله کرده اند در حالی که از هیأت مدیره پرسپولیس یک ریال پول نگرفته ام ......

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: به دلیل ۲۲ روز حضور در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس من را ممنوع المعامله کرده اند در حالی که از هیأت مدیره پرسپولیس یک ریال پول نگرفته ام.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: محمد مایلی کهن اظهار داشت: روز گذشته به من گفتند شما شکایت دارید و نمی توانید معامله کنید. با شنیدن این خبر به تهران آمدم و به اداره مالیات شمیرانات مراجعه کرده ام و فهمیدم که به دلیل اینکه 12 سال پیش به مدت 22 روز عضو هیأت مدیره پرسپولیس بوده ام اکنون ممنوع المعامله شده ام زیرا باشگاه پرسپولیس بدهی مالیاتی دارد.

وی افزود: من در تاریخ 22 آبان 84 ابلاغ عضویت در هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس را دریافت کردم همان زمان به آقای علی آبادی رئیس وقت سازمان تربیت بدنی گفتم اگر من مدیرعامل باشگاه نشوم در هیأت مدیره نمی مانم و پس از آنکه من به عنوان مدیرعامل انتخاب نشدم در نامه ای به رئیس وقت سازمان تربیت بدنی اعلام کناره گیری از هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس را کردم.

مایلی کهن تصریح کرد: در تاریخ 14 آذر 84 من در نامه ای به علی آبادی اعلام کناره گیری خود را از هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کردم آن هم در حالیکه علی آبادی ریس من در سازمان تربیت بدنی بود و من با وجود اینکه کارمندش بودم اعلام کناره گیری کردم و اکنون به من می گویند به خاطر پرسپولیس ممنوع المعامله هستی در حالیکه در آن مدت در هیأت مدیره پرسپولیس یک ریال بابت عضویت هیأت مدیره پولی دریافت نکرده ام.

سرمربی اسبق تیم ملی عنوان کرد: بعد می گویند مایلی کهن شر است. خدا شاهد است امروز باید سکته دوم را می زدم. دیشب از شمال به تهران آمدم تا ببینم چرا ممنوع المعامله شده ام.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال