مایلی کهن: شناختی از آقای عرب ندارم/رهبری فرد لوطی مسلک است

سرمربی اسبق تیم ملی درباره اوضاع پرسپولیس و انتخاب مدیرعامل جدید این باشگاه صحبت کرده است ......

سرمربی اسبق تیم ملی درباره اوضاع پرسپولیس و انتخاب مدیرعامل جدید این باشگاه صحبت کرده است ...

سرمربی اسبق تیم ملی درباره اوضاع پرسپولیس و انتخاب مدیرعامل جدید این باشگاه صحبت کرده است.

به گزارش مدال، محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی و هافبک قدیمی پرسپولیس از برخی خارجی‌های پرسپولیس بخصوص رادوشوویچ انتقاد کرد.
*چند روز قبل به بازی پرسپولیس با پیشکسوتانش رفتید؟
خب آقای پروین با من وقتی تماس گرفت باید می‌رفتم. ایشان در مقاطعی که من بازیکن بودم سرمربی بوده، من مربی بودم هم ایشان بازهم سرمربی ام بوده است و وقتی زنگ زد من هم رفتم.
*اما بعد از آن بازی برخی از چهره‌های پرسپولیسی مثل بهروز رهبری فر درباره علی پروین و شرکت پیشکسوتان مصاحبه تندی کرد. نظرتان در این رابطه چیست؟
به نظر من بهروز رهبری فر یک بچه لوطی مسلک است و به نظرم حرف هایش صادقانه است.
*بحث مدیرعاملی پرسپولیس هم هست. شما طرحی برای مدیریت یا حضور در هیات مدیره ندارید؟
من یک موقع طرح‌هایی داشتم که عقیم ماند. من اول باید بگویم هرچه دارم از پرسپولیس دارم و حتی در مقاطعی به خاطر این باشگاه دادگاهی شدم. من کارمند سازمان تربیت بدنی و معاون ورزشی مدیرکل آقای افشارزاده بودم و هیات تهران هم زیر نظر ما بود. ما یک بازی با شاهین داشتیم که ۵ بر ۲ برنده شدیم، اما گفتند به خاطر اینکه چند تماشاگر اشیایی به داخل زمین انداخته اند بازی نیمه تمام و سه بر صفر به نفع شاهین می‌شود. آن زمان آقای افشارزاده ایران نبود و من هم اطلاعیه‌ای را منتشر کردم و عنوان کردم طبق قانون فیفا مسابقه‌ای که با سوت داور به پایان برسد را نمی‌توان تجدید کرد و همان نتیجه ۵ بر ۲ به قوت خودش باقی است. بعد از این ما را عزل کرده و به خاطر این موضوع دادگاهی شدم. اما این را هم بگویم در همان مقطع نه فقط برای پرسپولیس که برای استقلال هم کار‌هایی انجام می‌دادم مثلا زمین در سطح تهران زیاد بود و من این طرح را دادم که این زمین‌ها در اختیار استقلال و پرسپولیس قرار بگیرد.
* نظرتان راجع به مدیرعاملی ایرج عرب در پرسپولیس چیست؟
من شناختی از آقای عرب ندارم.
* از نظر فنی پرسپولیس را در حال حاضر چگونه تیمی می‌بینید؟
پرسپولیس نتایج خوبی می‌گیرد و تیم خوبی است، اما ایراداتی هم هست. در این سال‌ها بعضی از جوان‌ها و خارجی‌هایی که به تیم آمدند و پولشان را گرفتند انگار به نوعی سفارش شده بودند. اگر جوانی هم رو شد مال خود پرسپولیس نبود. پرسپولیس الان یک دروازه بان خارجی دارد که سالی دو بازی می‌کند و هربازی چندصدمیلیون برای باشگاه آب می‌خورد درحالی که می‌تواند یک دروازه بان جوان و آینده دار را به کار گرفت.