ماینتس ۲-۱ بایرن مونیخ؛ قهرمانی به تاخیر افتاد

ماینتس با ارائه یک نمایش حساب شده و با نتیجه ۲-۱ از سد بایرن‌مونیخ عبور کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ امروز از سری مسابقات هفته سی و یکم بوندسلیگا مهمان ماینتس بود که در پایان این بازی با نتیجه ۲-۱ یه سود تیم میزبان خاتمه یافت.

برخلاف انتظار این ماینتس بود که کار را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه ۳ بازی به گل اول دست پیدا کند. ضربه جاناتان بورکارت بعد از اشتباه غیرمنتظره مانوئل نویر به گل اول ماینتس منجر شد تا نتیجه ۱-۰ شود.

چند دقیقه بعد ماینتس می‌توانست گل دوم را هم وارد دروازه بایرن مونیخ کند اما ضربه بازیکن این تیم بعد از واکنش نویر به تیر دروازه برخورد کرد تا کار با همان نتیجه ۱-۰ دنبال شود.

در دقیقه ۳۷ این ماینتس این بود که باز هم موفق به گلزنی شد. تیم میزبان به یک ضربه آزاد از جناح چپ دست یافت که ارسال فیلیپ منه با ضربه سر روبن کوایسون به گل منجر شد تا نتیجه ۲-۰ شود.

در ادامه نیمه اول حملات بایرن مونیخ نتیجه نداد تا بازی با همان دو گل به سود ماینتس تمام شود و تیم میزبان با یک نتیجه فوق العاده ۴۵ دقیقه ابتدایی را پشت سر بگذارد .

مطابق انتظار نیمه دوم با حملات بایرن مونیخ آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه ۶۷ به گل اول دست پیدا کند اما ضربه نمایشی ماکسیم چوپوموتینگ توسط دروازه‌بان ماینتس مهار شد.

در دقیقه ۸۴ ستاره لهستانی بایرن مونیخ یعنی روبرت لواندوفسکی با دروازه حریف تک به تک شد اما نتوانست از سد دروازه‌بان حریف عبور کند و این موقعیت نیز برای بایرن از دست رفت.

در حالی که باز به لحظات پایانی خود نزدیک می‌شود بایرن مونیخ توانست یکی از گل‌ ها را جبران کند. اشتباه عجیب مدافع ماینتس باعث شد روبرت لواندوفسکی در مصافی تک به تک قرار گیرد و نتیجه را ۲-۱ کند.

در ادامه نیز حملات بایرن مونیخ فرصتی برای به تساوی کشاندن بازی نداشت تا مسابقه با همان نتیجه ۲-۱ تمام شود و قهرمانی باواریایی ها در بوندسلیگا به تأخیر بیفتد.

تگ ها


بایرن مونیخ ماینتس