ماینتس 1 - 2 بوروسیا دورتموند؛ پیروزی دلچسب زنبورها برای تداوم صدرنشینی

بورسیا دورتموند توانست در ادامه درخشش های خود در بوندسلیگا از سد ماینتس نیز عبور نماید ......

بورسیا دورتموند توانست در ادامه درخشش های خود در بوندسلیگا از سد ماینتس نیز عبور نماید.

به گزارش مدال، از رقابت های هفته دوازدهم بوندسلیگا تیم صدرنشین بورسیا دورتموند در ورزشگاه اوپل آرنا میزبان ماینتس رده نهمی بود. دورتموند برای حفظ اختلاف صدرنشینی و ماینتس برای بهبود جایگاه خود در جدول پا به این میدان گذاشته بودند.

 

این دیدار در نیمه اول بیشتر در میانه میدان و با درگیری بازیکنان دو تیم دنبال می شد و شاهد حمله چندانی از سوی بازیکنان دو تیم بر روی دروازه ها نبودیم و هیچ کدام از دو تیم نیز دست به ریسک و حمله همه جانبه بر روی دروازه یکدیگر نزدند.

 

اما با آغاز نیمه دوم گویا تیم ها احتیاط را کنار گذاشته و بیشتر به دنبال به ثمر رساندن گل و پیروزی بودند. این بورسیایی ها بودند که به دلیل میل بیشتر به پیروزی توانستند گل اول را وارد دروازه حریف نمایند و در دقیقه 67 روی همکاری زوج کشنده این روزهای خود به گل اول رسیدند. الکاسر روی پاس رویس زننده گل اول زنبورها بود.

 

اما این برتری زیاد ادامه پیدا نکرد و ماینتس توانست در دقیقه 70 توسط کوایسون گل مساوی را به ثمر برساند. دورتموندی ها که به شدت در پی 3 امتیاز این دیدار بودند توانستند در دقیقه 76 توسط لوکاس پیزشک به گل برتری در مجموع دیدار دست یابند تا همچنان به پیشتازی خود در بوندسلیگا ادامه دهند و با 30 امتیاز کماکان صدرنشین باشند.

تگ ها


فوتبال