ما برای یک میلیون تومان چانه می‌زنیم، مردان برای ۱۰۰ میلیون

دروازهبان تیم ملی فوتسال بانوان گفت: امیدوارم با توجه به قهرمانی که در آسیا به دست آوردیم قراردادهای فصل جدید لیگ بهتر شود ......

دروازه‌بان تیم ملی فوتسال بانوان گفت: امیدوارم با توجه به قهرمانی که در آسیا به دست آوردیم قراردادهای فصل جدید لیگ بهتر شود.

فرزانه توسلی اظهار داشت: دومین عنوان قهرمانی آسیا را در شرایطی به دست آوردیم که تقدیر و تشکر از تیم ملی فوتسال متفاوت تر از سال 2015 بود. از نهاد ریاست جمهوری تا وزارت ورزش و ارگان‌های مختلف از تیم بانوان تقدیر به عمل آوردند.

وی افزود: انتظار این تقدیرها را نداشتیم. حتی با دستور ریاست محترم جمهور حواله پاداش تیم ملی فوتسال بانوان نیز پرداخته شد. واقعیت این است که زحمت 15 سال حضورم در ورزش را این روزها می‌بینم. امیدوارم از این تیم حمایت‌های بیشتری صورت بگیرد و در آینده فوتسال بانوان در سطح جهان نیز قهرمانی را کسب کند.

دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان ادامه داد: امیدورام تاثیر این قهرمانی را در لیگ نیز شاهد باشیم. اسپانسرهای بیشتری در فوتسال بانوان سرمایه گذاری کنند و فصل جدید پربارتر و پررونق تر از قبل باشد.

توسلی یادآورشد: برخی از باشگاه‌ها به تازگی با بازیکنان خود تسویه کرده‌اند. این در حالی است که بانوان نیز به مانند مردان زمان زیادی را صرف ورزش می‌کنند برهمین اساس نه می‌توانند شغلی داشته باشند و نه منبع درآمدی دارند. تنها به قراردادهای لیگ تکیه می‌کنیم که آن هم بسیار ناچیز است و در برخی مواقع به موقع پرداخت نمی‌شود.

وی گفت: اگر آبادان پیشنهاد خوبی بدهد همچنان با این تیم قرارداد می‌بندم. این تیم بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند و سال گذشته شرایط خوبی را در این تیم داشتم. البته هنوز قراردادم با این تیم را تمدید نکردم. اگر پیشنهاد بهتری را در یکی از تیم‌های تهران داشتم شاید در تهران بمانم.

دروازه بان تیم ملی فوتسال تصریح کرد: در شرایطی پای قرارداد با باشگاه‌ها می‌رویم که بانوان برای یک میلیون چانه می‌زنند و مردان برای صد میلیون. به هرحال لیگ مردان پخش تلویزیونی دارد و اسپانسرهای قویتری در لیگ مردان سرمایه گذاری می‌کنند. به همین دلیل قراردادهای بالاتری می‌بندند.

توسلی گفت: از روزی که از مسابقات قهرمانی آسیا بازگشتم یک روز استراحت نکردم. دلم می‌خواهد چند روزی را با خانواده‌ام به مسافرت بروم. البته باتوجه به شروع لیگ برتر در 5مرداد به زودی تمرینات بدنسازی و کار با وزنه را باید شروع کنیم.

تگ ها


ورزش بانوان فوتبال