مبادله جذاب گرت بیل و نیمار میسر خواهد شد؟

نشریه ایندیپندنت ادعا کرده که سران رئال مادرید برای به خدمت گرفتن نیمار قصد دارند گرت بیل را وارد معامله کنند...

رئال مادرید و پاری‌سن ژرمن ممکن است گرت بیل و نیمار را معاوضه کنند.

به گزارش مدال، مصاحبه امروز زین‌الدین زیدان در مورد گرت بیل، نشان داد که این ستاره ولزی آینده ای در سانتیاگو برنابئو ندارد و اکنون نشریه ایندیپندنت ادعا کرد که پاری‌سن ژرمن می‌تواند مقصد بعدی این بازیکن باشد.

رئالی‌ها علاقه‌ای به حفظ بیل ندارند و مصاحبه امروز زیدان که اعلام کرد این بازیکن جایی در برنامه‌های او ندارد، به معنای پایان دوران 6 ساله حضور او در این باشگاه بود.

از سوی دیگر، نیمار هم بعد از تنها دو فصل حضور در پاری‌سن ژرمن، مایل است هر طور شده از این باشگاه جدا شود. در هفته‌های گذشته بارها اخباری در مورد بازگشت او به بارسلونا منتشر شد اما مدیران باشگاه کاتالانی تمایلی برای خرید دوباره این ستاره برزیلی با مبلغی نزدیک به مبلغی که او را به PSG فروخته بودند، ندارند.

در چنین شرایطی، اکنون ایندپیندنت ادعا کرد که پاریسی‌ها به باشگاه رئال مادرید اطلاع داده اند که حاضرند گرت بیل را با نیمار معاوضه کنند و مبلغی نیز برای این جابجایی دریافت کنند تا تفاوت رقم انتقال این دو بازیکن جبران شود؛ پیشنهادی که مطمئنا رئالی‌ها از آن استقبال خواهند کرد؛ به شرطی که مبلغ درخواستی پاریسی‌ها خیلی نجومی نباشد.

اخبار مرتبط:

تنبلی با وجود دریافت دستمزد نجومی؛ ریشه اصلی مشکل زیدان با بیل چیست؟

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان پاریسی‌ها ستاره ولزی ستاره برزیلی Neymar da Silva Santos Júnior گرت بیل پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال