مباشری: حضور جباروف در استقلال ۵۰-۵۰ است

هادی مباشری در خصوص عدم حضور مامهبابا تیام در ایران گفت: متاسفانه با وجود اینکه بارها بلیت این بازیکن را برای حضور در ایران تغیر دادیم او به تهران سفر نکرد ......

 هادی مباشری در خصوص عدم حضور مامه‌بابا تیام در ایران گفت: متاسفانه با وجود اینکه بارها بلیت این بازیکن را برای حضور در ایران تغیر دادیم او به تهران سفر نکرد.
وی افزود: مدیر برنامه‌های وی به تهران آمد و تا حدود ۴ بامداد در حال صحبت با تیام بود ولی وی اعلام کرد که به ایران نمی‌آید و ظاهرا با یک باشگاه خارجی قرارداد بسته است.
نامه‌ای که او برای باشگاه استقلال فرستاده از کشور ترکیه است و او اعلام کرده ما شماره حساب بدهیم تا رقمی به باشگاه استقلال پرداخت کند و از این تیم جدا شود.
وی افزود:‌متاسفانه تیام حدود ۲ ماه مسئولان باشگاه استقلال را معطل کرد و در آخر هم گفت که نمی‌تواند به ایران سفر کند البته ما بیکار ننشسته‌ایم و از طریق مدیر برنامه‌هایش به او اعلام کردیم که اینگونه نیست که یک بازیکن باشگاه را معطل کند و کلی ضرر و زیان به ما بزند و ما هم ساکت بنشینیم. منتظر هستیم بازی روز جمعه تمام شود چون آقای فتحی یک وکیل زبده استخدام کرده تا هر چه سریعتر اقدام لازم در خصوص تیام صورت بگیرد.
معاون باشگاه استقلال در ادامه گفت: شما دیدید شب گذشته ما کاری کردیم که مسئولان باشگاه ترابوزن ترکیه به تهران سفر کند و به آنها اعلام کردیم که رقم مجید حسینی بالاتر از این حرف‌هاست. در مورد تیام هم همین است. کسی او را در آسیا نمی‌شناخت و این شفر بود که تیام را به فوتبال آسیا در عرض چند ماه معرفی کرد. حالا هم ما بیکار ننشسته و اقدام لازم را علیه تیام انجام می‌دهیم.
وی در خصوص آخرین وضعیت جباروف گفت: وضعیت جباروف هم مشابه است. او یک عدد کوچک را به باشگاه پیشنهاد کرد که روی قراردادش برود و ما هم پذیرفتیم حتی در مورد تیام هم این کار را کردیم و هر چه عدد و رقم گفت ما قبول کردیم چون زمان نداشتیم ولی همانطور که روز گذشته اعلام کردم جباروف بر سر مدت قرارداد با ما اختلاف دارد و می‌گوید می‌خواهد سه سال در استقلال بماند. البته از طریق مدیر برنامه‌اش با او مذاکره شده و تقریبا این مذاکره مثبت‌تر بوده است.
وی در پاسخ به این سؤال که یعنی امکان حضور جباروف در استقلال وجود دارد یا خیر، گفت: حضور جباروف در استقلال ۵۰-۵۰ است. نمی‌دانم برنامه‌اش چیست و یا تصمیم دارد به کشورهای عربی برود ولی ما پیشنهاد خوبی به او ارائه کردیم و فعلا همه چیز همان ۵۰-۵۰ است.
مباشری با اعلام این موضوع که باشگاه در تدارک جانشینی این بازیکنان است گفت: باشگاه در حال مذاکره با ۲-۳ بازیکن است و منتظر هستیم تا شفر نفرات مدنظرش را به باشگاه اعلام کند. ما به خود آقای شفر اعلام کردیم می‌توانیم چند بازیکن را جایگزین کنیم و فقط کافی است شما به ما لیست بدهید.
وی تاکید کرد:‌گزینه‌های داخلی هم داریم که مرتضی تبریزی یکی از آنهاست و مدیران باشگاه هم در حال مذاکره با آنها هستند.

 

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال