مبعلی: ‌تقابل با پرسپولیس در اولین بازی سخت است

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد که تیمش در بازی اول هفدهمین دوره لیگ برتر کار سختی مقابل پرسپولیس در پیش خواهد داشت ......

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان تأکید کرد که تیمش در بازی اول هفدهمین دوره لیگ برتر کار سختی مقابل پرسپولیس در پیش خواهد داشت.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: ایمان مبعلی در مورد تقابل تیمش با پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر گفت: ما باید در طول 30 هفته با تمامی تیم ها روبه رو شویم و حالا اولین بازی مان مقابل پرسپولیس در تهران است. طبیعتاً تقابل با این تیم آن هم در هفته اول یک بازی هیجان انگیز است. ما می دانیم که بازی سختی داریم، اما تلاش می کنیم تا در اولین بازی حتماً امتیاز بگیریم.

هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که فولاد در فصل جدید دنبال چه مقامی است، اظهار داشت: فوتبال را نمی توان پیش بینی کرد، ولی طبیعتاً ما دنبال قرار گرفتن در بین تیم های بالای جدول هستیم و می خواهیم بهترین جایگاه ممکن را به دست بیاوریم. البته الان اکثر تیم ها قوی و خوب هستند و رقابت در لیگ بسیار سخت و فشرده است. امیدوارم که امسال بتوانیم با کسب نتایج خوب، هواداران فولاد را خوشحال کنیم.

مبعلی که در اواخر فصل گذشته مصدوم شده بود در مورد آخرین وضعیتش تصریح کرد: بعد از پایان لیگ این فرصت را داشتم تا به مصدومیتم رسیدگی کنم و خدا را شکر الان این آسیب دیدگی برطرف شده است و مشکل خاصی برای بازی و تمرین ندارم. در این مدت هم خوب تمرین کردم و در بازی های دوستانه حضور داشتم. من منتظر شروع فصل جدید هستم و امیدوارم فصل خوبی را در فولاد سپری کنم.

 

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان فوتبال