مبلغ خرید سردار آزمون فاش شد

سایت ساکر روسیه مبلغی که باشگاه سویا برای خرید سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در نظر گرفته است، فاش کرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، مدیر ورزشی باشگاه سویا اسپانیا در تعطیلات زمستانی در روسیه با مدیر برنامه های سردار آزمون و هم چنین مدیر ورزشی باشگاه زنیت دیدار کرد و پیشنهادات باشگاهش برای خرید مهاجم ایرانی تیم روسی را مطرح کرد. بر این اساس باشگاه سویا حاضر شده است در تعطیلات تابستانی مبلغ ۱۵ میلیون یورو برای دریافت رضایتنامه دائمی سردار آزمون به حساب باشگاه روسی واریز کند. این جدا از دستمزدی است که برای مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در نظر گرفته شده است. سویا برای جلب رضایت سردار آزمون آپشن های جذابی را در قرارداد این بازیکن ایرانی گنجانده است. 

سردار آزمون یک فصل دیگر با زنیت قرارداد دارد و به نوعی تعطیلات تابستانی پیش رو آخرین فرصت باشگاه روسی برای فروش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران خواهد بود چرا که اگر قرار باشد فصل آینده هم در تیم روسی توپ بزند بازیکن آزاد می شود. البته در صورتی که سردار آزمون راضی به ادامه حضور در تیم زینت باشد هیچ بعید نیست قرارداد خود را با تیم روسی تمدید کند. سردار آزمون که فصل گذشته عنوان آقای گلی لیگ برتر روسیه را به دست آورد در حال حاضر هم با ۱۳ گل زده بهترین گل زن لیگ برتر روسیه به حساب می آید. او که برای همراهی تیم ملی در بازی دوستانه با روسیه هم اکنون در تهران بسر می برد فعلا اظهار نظری در خصوص پیشنهاد باشگاه سویا نداشته است.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون فوتبال