۷۰ متر در ۸.۹۲ ثانیه: ارسلان در نقش اوسین بولت!

پس از بازگشت از مصدومیت، مطهری حضوری درخشان در ترکیب استقلال داشت و توانست گل تثبیت پیروزی تیمش را روی یک فرار عالی به ثمر برساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دقایقی پایان دوئل شب گذشته استقلال و صنعت نفت آبادان، شاگردان بهنام سراج برای جبران گل خورده بی‌مهابا به سوی دروازه حسین حسینی یورش برده بودند تا بتوانند از این دوئل خانگی حداقل امتیاز را کسب کنند؛ اما ستاره خط آتش استقلال توانست روی غفلت خط دفاعی نفتی‌ها و حضور همه جانبه آن‌ها در زمین آبی‌ها، استفاده عالی کند و روی پاس عالی آرش رضاوند، استارتی ۷۰ متری را از زمین خودی به سوی دروازه صنعت نفت داشت و توپ را تبدیل به گل کرد.

این استارت برق‌آسای ارسلان مطهری منتج به آن شد که هم خود او نهمین گل فصل‌اش را به ثمر برساند و هم خیال آبی‌ها از کسب پیروزی در خارج از خانه، راحت شود؛ استارت ۷۰ متری که در زمان حدوداً ۸.۹۲ ثانیه‌ای رخ داد تا مطهری که تنها ۷ دقیقه از حضورش در میدان می‌گذشت این‌چنین به یکی از ستارگان دیدار دیشب تبدیل شود.

فرار عالی که دوباره برای استقلالی‌ها پیام‌آور شادی بود و پس از گلزنی به رسم همیشه، مطهری گیتار خود را نواخت تا به دلتنگی آبی‌ها برای گلزنی خود این‌چنین پایان دهد.

بیشتر بخوانید:

اولین پیروزی خارج از خانه مجیدی با استقلال

بازیکنان استقلال ۱۰ پاس سالم نمی‌دهند/ ناآمادگی به آبی‌ها لطمه زد

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران ارسلان مطهری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال