متس هوملس: فرانسه بازیکنان بسیار خوبی در اختیار دارد

متس هوملس مدافع مستحکم تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ به تعریف از بازیکنان تیم ملی فرانسه پرداخت ......

متس هوملس مدافع مستحکم تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ به تعریف از بازیکنان تیم ملی فرانسه پرداخت.

 دو تیم آلمان و فرانسه روز سه شنبه در دیداری دوستانه به مصاف هم خواهند رفت. این دو تیم از شانس زیادی برای قهرمانی در جام جهانی روسیه برخوردارند.

به نقل از fourfourwo، این دو تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و یورو ۲۰۱۶ فرانسه نیز به مصاف هم رفتند که در جام جهانی آلمان توانست در مرحله یک چهارم با تک گل هوملس فرانسه را شکست دهد و در آخر قهرمان جام جهانی شود. اما میزبان یورو ۲۰۱۶ بعد از پیروزی مقابل آلمان در مرحله نیمه نهایی نتوانست در فینال پرتغال را شکست دهد و به مقام نایب قهرمانی رسید. 

حال فرانسه بازیکنان با کیفیت زیادی در ترکیب خود دارد و همین موضوع، کار را برای آقای دیدیه دشام سخت خواهد کرد. هوملس ضمن تمجید از بازیکنان فرانسه در خصوص آن ها گفت:

آن ها بازیکنان جوان با استعداد و فوق العاده زیادی دارند. من هیچ وقت چنین چیزی در زندگی خود مشاهده نکرده بودم. البته ما هم ترکیب بسیار خوبی داریم، اما مقایسه جوانان ما با آن ها، به نظرم فرانسوی ها یک پله جلو تر هستند. یک تیم متحد و یکی از شانس های اصلی قهرمانی در جام جهانی محسوب می شوند. دشام حتی دو بازیکن خود را از دست بدهد، جانشینان زیادی برای آن ها دارد. این فوق العاده است.

لازم به ذکر است که دو تیم آلمان و فرانسه هر کدام به ترتیب با کسب سی و بیست و سه امتیاز از ده بازی به طور مستقیم راهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شدند.

 

تگ ها


اخبار روز متس هوملس فرانسه فوتبال