متن احساسی پژمان جمشیدی برای یک استقلالی

پژمان جمشیدی متنی را منتشر کرد....

بازیکن سابق فوتبال ایران و هنرپیشه کنونی سینما برای خسرو حیدری متنی را منتشر کرد.

به گزارش مدال، پژمان جمشیدی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

شايد خيلي ها وقتي شوخي هاي منو با تو در سريال پژمان ديدن و شنيدن ، نميدونستن و ندونن كه من و تو دو فصل در پاس با هم همبازي بوديم و كنار هم نائب قهرمان شديم.با دنيزلي عزيز و كلي بازيكناي تاپ اون سال ها و كلي خاطرات خوب كه حالا بيشتر از يك دهه ازش گذشته.
تو در آغاز راه ستاره شدن بودي و من در مسير راه پايان.
اما چيزي كه هميشه از تو به يادم موند ، در كنار هوش و تكنيك فوق العادت ، فرهنگ و اخلاق خوب و متفاوتت بود كه بي شك ريشه در خانواده و پدر و مادري محترم داشت.
رفيق نيمه تازه زندگيت خجسته.يادت باشه اين نيمه شايد مثل نيمه اول هيجانات و تجربيات پر از افتخارو برات به همراه نداشته باشه ، اما نيمه دوم سرشار از زمان هاييه كه ميتوني فارغ از تمام هياهوها و استرس ها ، دست عزيزان زندگيتو بگيري و از بودن كنارشون كيف كني.
برات بهترين ها رو در ادامه راه آرزو ميكنم و اميدوارم تا پايان مثل حالت تو اين تصوير خوشحال و خوشبخت باشي پسر دوست داشتني ارتش آبي
يادت باشه تو از اون دست بازيكناني بودي كه هواداران هر دو باشگاه هميشه ازت به نيكي ياد ميكنن و باشگاه محترم تاج واستقلال تا هميشه به داشتنت افتخار خواهد كرد.
پژمان جمشيدي

تگ ها


پژمان جمشیدی خسرو حیدری خداحافظی خسرو حیدری استقلال لیگ برتر فوتبال ایران هفته سی ام لیگ برتر استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال