متهمان ردیف اول تا پنجم شکست تراکتور/ گزارش اختصاصی

تراکتورسازی بعد از باخت به سپیدرود به بحران سلام کرد....

تراکتورسازی بعد از باخت به سپیدرود به بحران سلام کرد.

 

به گزارش خبرنگار مدال، تراکتورسازان روی اشتباهات فاحش محسن فروزان و خط دفاعی با سه گل از تیم رده پانزدهمی شکست خوردند تا انتقادات از این تیم بالا بگیرد. در این مطلبی نگاهی به جو حاکم بر تبریز خواهیم داشت تا متهمان ردیف اول تا پنجم شکست تراکتور را از دید هواداران تراکتور بررسی کنیم.

متهم ردیف اول/ محسن فروزان
محسن فروزان در هر سه گل خورده تراکتور نقش اساسی را داشت و نوک پیکان حملات فضای مجازی به طرف او بوده است. فروزان فعلا اخراج شده و در بلاتکلیفی قرار دارد. او قطعا ترکیب اصلی را از دست داده است و جریمه سنگینی را خواهد پرداخت.

متهم ردیف دوم/ محمد طیبی
پاس های رو به عقب او در چمن مصنوعی مورد انتقاد هواداران بود که یکی از این پاس ها بنیان گذار گل اول بوده و جا ماندن او در گل دوم که هواداران تراکتور اعتقاد دارند  جا ماندن بازیکن یک میلیارد و دویست میلیون تومانی از یک بازیکن سی میلیونی فاجعه ای بزرگ و غیر قابل بخشش است

متهم ردیف سوم/ مهدی مهدی پور
بازیکنی که در پست هافبک دفاعی و در کنار اکبر ایمانی بازی می کند و در این دیدار یکی از پر اشتباه ترین بازیکن زمین بود. با توجه به انتقادات هواداران تراکتورسازی او که در خط هافبک به پاس های کوتاه و چند متری اکتفا کرده و پاس بلند ریسک داری ندارد تا مورد انتقاد تراکتوری ها باشد.

متهم ردیف چهارم/ لیکنز
لیکنز از روز اول مربیگری خود به خاطر عدم تعویض در بازی مورد انتقاد بود ولی بردهای پیاپی این حق را به او می داد که از عملکرد خود دفاع کرده و با جرات بگوید که به کسی ربطی ندارد! ولی در این دیدار او بازیکنان پر اشتباه را نیز تعویض نکرد تا مورد انتقاد باشد. لیکنز در این دیدار که بازیکنان پر اشتباه زیادی داشت در دقیقه 65 موسوی را در یک پست غیر تخصصی و بعنوان هافبک وسط به میدان فرستاد و دیگر تعویض او در دقیقه 86 نقی زاده و 90 پهلوان بود تا هواداران اعتقاد داشته باشند که تعویض های دقیقه 85 به بعد صرفا برای وقت تلف کردن است و آیا تراکتور وقت تلف می کرد؟! و یا تعویضی های در دقیقه 90 چه کاری می خواستند بکنند؟

متهم ردیف پنجم/ کادر روی نیمکت
اشتباهات فردی بزرگ بازیکنان باعث شد تا اشتباهات داوری زیاد در چشم نباشد ولی هواداران تراکتور اعتقاد دارند که روی نیمکت آنها کسی با حرارات و جنب و جوش بالا وجود ندارد تا در زمان اشتباهات داوری حداقل به کنار زمین آمده و اعتراض کنند و این مورد در دیدارهای تراکتور به وضوح دیده می شود که تراکتور کسی را با هیجان بالا کنار خط نمی بیند.