متوئیدی مورد توجه یوونتوس قرار گرفت

به گزارش وبسایت نود، به نظر می آید داستان لینک شدن متوئیدی به یوونتوس همچنان ادامه دارد، بعد از بحث های تابستان قبل، دوباره در این تابستان هم خبرهای متفاوتی درباره متوئیدی و یوونتوس شنیده می شود، طبق ادعای اسکای ایتالیا، بیانکونری که به دنبال تقویت خط هافبک خود است، بار دیگر برای جذب متوئیدی وارد عمل شده و امیدوار است با این بازیکن و باشگاهش به توافق برسد ......

به گزارش وبسایت نود، به نظر می آید داستان لینک شدن متوئیدی به یوونتوس همچنان ادامه دارد، بعد از بحث های تابستان قبل، دوباره در این تابستان هم خبرهای متفاوتی درباره متوئیدی و یوونتوس شنیده می شود، طبق ادعای اسکای ایتالیا، بیانکونری که به دنبال تقویت خط هافبک خود است، بار دیگر برای جذب متوئیدی وارد عمل شده و امیدوار است با این بازیکن و باشگاهش به توافق برسد.

یوونتوس در حالی دوباره علاقه مند به جذب متوئیدی شده، که تصور می کند ماتیچ راهی یونایتد خواهد شد و لیورپول هم امره جان را به فروش نمی رساند، در چنین شرایطی توجه یووه دوباره معطوف به متوئیدی شده است.

متوئیدی به نظر می آید از پیوستن به یووه استقبال می کند، البته او اخیراً در مصاحبه هایش اعلام کرده هنوز تصمیمی درباره آینده اش نگرفته و منتظر است.

تگ ها


اخبار روز یوونتوس فوتبال