مثبت شدن تست کرونا بازیکنان تیم هیئت بسکتبال خوزستان

اهواز- رئیس هیئت بسکتبال خوزستان گفت: تست کرونا پنج بازیکن تیم هیئت بسکتبال خوزستان مثبت اعلام شد....

مجتبی پیر عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه از همه بازیکنان تیم تست کرونا گرفته شد، اظهار کرد: پس از دریافت جواب تست‌ها مشخص شد که پنج بازیکن تیم به کرونا مبتلا شدند.

وی با بیان اینکه تیم هیئت بسکتبال خوزستان به صورت کامل تکمیل نشده است، افزود: با این شرایط، بازیکنان کافی را برای حضور در هفته نخست لیگ برتر باشگاه‌های کشور نداریم و نمی‌توانیم در این هفته از رقابت‌ها شرکت کنیم.

رئیس هیئت بسکتبال خوزستان در ادامه گفت: موضوع مثبت شدن تست کرونا پنج بازیکن تیم هیئت بسکتبال خوزستان را به فدراسیون اعلام کردیم و منتظر پاسخ آنها هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور با حضور ۱۶ تیم در دو گروه به صورت متمرکز در تهران رقابت می‌پردازند که تیم هیئت بسکتبال خوزستان در گروه نخست با تیم‌های پالایش و پخش آبادان، شهرداری گرگان، آویژه صنعت پارسا مشهد، اکسون تهران، رعد پدافند هوایی مشهد، شورا و شهرداری قزوین و صنعت مس رفسنجان همگروه است.

مسابقات لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور، پانزدهم آبان ماه امسال در تهران برگزار می‌شود که تیم هیئت بسکتبال خوزستان در هفته نخست به مصاف تیم‌های پالایش و پخش آبادان و شهرداری گرگان می‌رود.

پیش از این قرار بود تیم هیئت بسکتبال خوزستان با نام آفتاب زاگرس اهواز در لیگ برتر شرکت کند.

تگ ها


بسکتبال ویروس کرونا ورزش خوزستان لیگ برتر بسکتبال