مثلث تهاجمی رویایی زیدان؛ امروز مقابل اوئسکا

زین الدین زیدان سرمربی رئال امروز در مقابل اوئسکا می‌تواند بعد از مدتها خط حمله سه نفره ایده‌آلش متشکل از آسنسیو، بنزما و هازارد را به میدان بفرستد....

به گزارش "ورزش سه"، تا چند صباحی پیش خط حمله رویایی رئال مادرید از گرت بیل، کریم بنزما و کریستیانو رونالدو تشکیل می شد اما این خط حمله رویایی حالا از هم پاشیده. زین الدین زیدان از ابتدای فصل جاری برای خود یک خط حمله ایده‌آل جدید در نظر گرفته بود اما شرایط باعث شده تا این لحظه نتواند از آن استفاده کند. خط حمله ای متشکل از آسنسیو، بنزما و هازارد.

امروز اما زیدان بالاخره می‌تواند در دیدار رئال مادرید مقابل اوئسکا در لالیگا خط حمله مد نظرش را به میدان بفرستد. این ترکیب سه نفره دست کم تا تابستان آینده خط حمله اصلی رئال خواهد بود. چرا که زیدان امیدوار است با خرید کیلیان امباپه او را به مهره اصلی خط حمله خود تبدیل کند.

زیدان زمانی که در تابستان ۲۰۱۹ به رئال بازگشت و دوباره سکان هدایت این تیم را به عهده گرفت در اولین بازی خود در دوران پیش فصل در یک بازی دوستانه مقابل بایرن مونیخ در هیوستون آمریکا از ترکیب سه نفره آسنسیو، بنزما و هازارد استفاده کرد ولی بعد از آن تا همین امروز اتفاقات مختلف باعث شده زیدان نتواند خط حمله مد نظرش را در بازی‌های رسمی به میدان بفرستد.

تگ ها


رئال مادرید