مثلث GSM بارسا، ناامیدکننده تر از همیشه

شب گذشته کیکه ستین سرمربی بارسا از مثلث گریزمان، سوارز و مسی در خط حمله استفاده کرد ولی جواب نگرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از مارکا، بارسا با تک گل ایوان راکیتیچ توانست از یک بازی دشوار با سه امتیاز خارج شده و صدر را با یک بازی بیشتر از رئال باز پس بگیرد.

کیکه ستین برای اولین بار پس از شروع مجدد لالیگا تصمیم گرفت از مثلث GSM در خط حمله خود استفاده کند. نتیجه اما ناامیدکننده بود چرا که هیچکدام از مهاجمان موفق به گلزنی نشدند.

لوئیس سوارز که پس از ۵ ماه دوری از میادین و از شروع مجدد لالیگا توانسته به میادین برگردد، هنوز موفق به گلزنی نشده است. او برابر مایورکا، لگانس، سویا و بیلبائو نتوانسته گل بزند که برای مهاجمی چون او اتفاقی عادی نیستم. ستاره اروگوئه ای در بازی شب گذشته هم نشان داد که به زمان بیشتری برای بازگشت به فرم خوب خود نیاز دارد.

شرایط گریزمان اسف بارتر است. ستاره فرانسوی نیز پس از بازگشت لالیگا نتوانسته گلزنی کند و در زمین اینگونه به نظر می آید که هم تیمی ها او را پیدا نمی کنند. برای مثال شب گذشته در یک صحنه او به شکلی عالی باعث شد توپ به سوارز برسد اما در حالی که منتظر بود توپ به خودش برگشت داده شود، سوارز اقدام به شوتزنی کرد که ثمری نداشت.

گریزمان نیاز به گلزنی برای افزایش اعتماد به نفس دارد ولی پس از شروع مجدد لالیگا در مسیر رو به عقب سیر می کند.

لئو مسی هم شب گذشته در گلزنی ناکام ماند. او چند بار اقدام به شوتزنی هم کرد ولی توپ با اختلافی اندک راهی اوت شد تا فوق ستاره آرژانتینی در دومین بازی متوالی نتواند گلزنی کند. مسی پس از وقفه لالیگا در هر ۴ بازی بارسا ۹۰ دقیقه در زمین بوده و دو گل نیز به مایورکا و لگانس زده است.

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید از عصبانیت بارسلونا لذت می برد!

استراتژی جدید بارسلونا برای خرید ستاره اینتر

 

 

تگ ها


لیونل مسی آنتون گریزمان فوتبال جهان بارسلونا فوتبال