مجتبی حسینی: تیم ملی شروع بسیار خوبی داشت

حسینی اعتقاد دارد تیم ملی در دیدار اول عملکرد مناسبی داشته است....

سیدمجتبی حسینی، سرمربی پیشین تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: تیم ملی معمولاً در جام ملت‌های آسیا شروع خوبی داشته است و نباید روی برد برابر یمن مانور بدهیم.
• سیدمجتبی حسینی در مورد پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان برابر یمن گفت: تیم ما در این مسابقه سرحال بود و خوشبختانه برد روحیه‌بخشی به‌دست آوردیم. البته ضعف دروازه‌بان یمن هم در این برد خیلی به تیم ملی کمک کرد. آنها رو به دفاع فشرده آورده بودند و همین موضوع باعث شد تا تیم ما برای رسیدن به گل، شوت زدن را در دستور کار قرار دهد. همین موضوع گره بازی را باز کرد و دو گل ابتدایی ما روی شوت‌های از راه دور بود.
• وی در ادامه همچنین خاطر نشان کرد: ما نباید روی این برد مانور بدهیم و باید به فکر بازی‌های بعدی باشیم. تیم ملی معمولاً در جام ملت‌های آسیا شروع خوبی داشته است و حتی زمان جنگ هم بازی‌ها را خوب شروع کردیم. مهم این است که این تورنمنت را با عملکردی خوب به پایان برسانیم.
• سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز  در پاسخ به این پرسش که آیا ایران شانس قهرمانی در این جام را دارد، اظهار داشت: باید دید بازی‌ها چگونه جلو می‌رود، ولی من امیدوارم که بچه‌ها شرایط جسمانی خوبی داشته باشند و با همین اتحاد بهترین نتایج را بگیریم. شانس قهرمانی تیم ما از مدعیان دیگر کمتر نیست و می‌توانیم به این عنوان دست پیدا کنیم.
• حسینی همچنین از ژاپن و کره جنوبی به عنوان اصلی‌ترین حریفان تیم ملی برای قهرمانی در هفدهمین دوره جام ملت‌های آسیا یاد و ابراز امیدواری کرد شاگردان کی‌روش این رقابت‌ها را با دستیابی به بهترین عنوان به اتمام برسانند.

تگ ها


ایران فوتبال