مجرد: دو دیدار سخت پیش‌رو داریم/ تیم‌ملی کمی خسته است

علی‌اصغر مجرد ملی‌پوش والیبال ایران پس از پیروزی برابر کانادا در جام جهانی ۲۰۱۹ در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان کولاکوویچ صحبت کرد...

علی‌اصغر مجرد ملی‌پوش والیبال ایران پس از پیروزی برابر کانادا در جام جهانی ۲۰۱۹ در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردان کولاکوویچ صحبت کرد

به گزارش مدال، علی اصغر مجرد در گفت‌وگو با سایت فدراسیون والیبال، درباره پیروزی تیم ملی ایران مقابل کانادا در جام جهانی 2019 اظهار داشت: بازی سختی بود. دو بازی قبلی را واگذار کرده بودیم و به همین دلیل تحت فشار بودیم ولی خدا را شکر این بازی را بردیم.
مدافع وسط تیم ملی ایران ادامه داد: تک تک بازیکنان، امروز عالی کار کردند و خوشحالیم که پیروز شدیم. در دو دیدار آینده باید به مصاف استرالیا و برزیل برویم. بازی با استرالیا سختی خودش را دارد و برزیل از آن هم سخت‌تر است ولی ما به دنبال پیروزی هستیم، هر چند کار راحتی نیست. تیم ما به این دلیل که بلافاصله بعد از مسابقات قهرمانی آسیا به جام جهانی آمد، کمی خسته است ولی ما بر این خستگی غلبه می‌کنیم و با تمام وجود برای موفقیت تیم ملی تلاش می‌کنیم.
مجرد درباره درخشش بازیکنان جوان ایران مقابل کانادا هم گفت: به طور کلی بازیکنان جوان‌تر به دنبال فرصت هستند و صد درصد هر کسی که به او فرصت داده شود، تلاش می‌کند تا بهترین عملکرد را داشته باشد. من هم از کادر فنی و آقای کولاکوویچ بابت فرصتی که به من دادند تا در جام جهانی بازی کنم، تشکر می‌کنم. به هرحال هر جوانی که به میدان می‌رود، برای گرفتن حتی یک امتیاز هم انگیزه دارد.

بیشتر بخوانید:

جام جهانی والیبال/ مجرد امتیازآورترین بازیکن ایران مقابل کانادا شد

تگ ها


اخبار والیبال تیم ملی والیبال ایران تیم ملی والیبال کانادا جام جهانی والیبال علی اصغر مجرد والیبال