مجلس درمورد قرارداد ویلموتس، همه چیز را روشن کند

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: مجلس باید در مورد قرارداد ویلموتس، همه چیز را برای مردم روشن کند تا مشخص شود چه افرادی اشتباه یا تخلف کردند....

وی عنوان کرد: چطور می‌شود که فدراسیون و وزارت ورزش در چنین قرارداد مهمی اشتباه کرده باشند تا این مربی بیشترین پول را بگیرد و برای کمترین مدت در ایران حضور داشته باشد. اگر قرار باشد فدراسیون غرامت شش میلیون یورویی به ویلموتس بدهد دیگر سنگ روی سنگ بند نمی‌شود. الان مردم ما همه چیز را از طریق صفحات مجازی دنبال می‌کنند و دل آنها به درد می‌آید که چنین پول‌هایی صرف ضرر و غرامت در فوتبال ایران می‌شود. در این سال ها هم شاهد بودیم که بارها چنین اتفاقاتی در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس رخ داد.

بیانی گفت: قرارداد ویلموتس و مشکلاتی که ایجاد شده، نشان می‌دهد که چه مسائلی در این سال‌ها در فدراسیون وجود داشته است. متاسفانه در فوتبال ایران فساد دیده می‌شود، هر جا پول باشد طبیعتا فساد هم وجود دارد. شنیده‌ام که مجلس روی این موضوع دست گذاشته و امیدوارم این موضوع به سرانجام برسد. مجلس باید در مورد قرارداد ویلموتس، همه چیز را برای مردم روشن کند تا مشخص شود چه افرادی در این موضوع اشتباه یا تخلف کردند.

تگ ها


تیم ملی ایران