مجمع سالیانه فدراسیون گلف برگزار شد

مجمع عمومی فدراسیون گلف به ریاست معاون وزیر ورزش و به صورت وبینار برگزار شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حمید عزیزی در ابتدای این مجمع به بررسی عملکرد فدراسیون پرداخت و در ادامه کلیپی کوتاه از عملکرد فدراسیون برای اعضای مجمع پخش شد.

رئیس فدراسیون گلف تاکید کرد: فدراسیون گلف موفق شد بدون هیچ سفر خارجی به کرسی آسیایی دست پیدا کند‌. سپس گزارش حسابرس، خزانه‌دار و بازرس ارائه شد که تمام گزارش‌ها با رای مثبت اعضای مجمع همراه شد. البته نکته‌ای درباره مصارف بودجه برای کارکنان از طرف معاون وزیر مطرح و گوشزد شد.

همچنین برخی روسای هیئت‌های استانی که به صورت آنلاین مجمع را نظاره می‌کردند از جمله تبریز و خوزستان هم نقطه نظرات خود را ارائه کردند.

علی‌نژاد در ادامه مجمع ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد فدراسیون و اشاره به مشکلات موجود که کرونا به وجود آورده از گزارش مالی شفاف فدراسیون ابراز رضایت کرد.

در پایان عزیزی، رئیس فدراسیون گلف گفت: تعدیل نیروهای اجرایی فدراسیون از کم بودن بودجه وزارت ورزش است. یکی از کمترین دریافتی‌ها در بین همه فدراسیون‌ها متعلق به گلف است‌. درضمن ردیف بودجه‌ای در مجلس برای چهار فدراسیون تعریف شده که هنوز وزارت ورزش هیچ گونه پولی به فدراسیون نپرداخته است.

وی تاکید کرد: یکی از نقاط ضعف فدراسیون این است که نتوانستیم کمک شایانی به هیئت‌های استانی داشته باشیم‌.

در پایان دکتر علی نژاد جلسه را ترک کرد و ادامه مجمع به دکتر سعیدی سپرده شد.

فدراسیون گلف به پیشنهاد عزیزی از این به بعد گردش مالی خود را داخل سایت فدراسیون شفاف سازی خواهد کرد که به تصویب اعضای مجمع هم رسید.

بیشتر بخوانید:

پایان لیگ برتر گلف بدون تعیین قهرمان

برگزاری مسابقه مینی‌گلف با حضور دبیر فدراسیون

 

 

تگ ها


گلف گلف